Přejít na obsah

U-Boat Capsoil SS 8111


Doporučené příspěvky

Tak dnešní radost, přiznám se, že mě učarovaly :-) a to balení :-). Opravdu radost!

20200615_133009_resized.jpg

20200615_133207_resized.jpg

20200615_133559_resized.jpg

20200615_134048_resized.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strojek je v olejové lázni, bublina kompenzuje teplotní roztažnost. Zároveň olej umocňuje prostorovost ciferníku :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Harwey napsal:

to mi je jasne, ale neda sa to bez tej bubliny? Napr . Sinn v poho

https://www.sinn.de/en/HYDRO.htm

Tak jsou to Italové :-), tudíž tam musí být ,,něco" jinak :-). Vážně, je to asi i na efekt, samozřejmě, každý to může brát jinak. Ty Sinn Hydro dobrý !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Harwey napsal:

tak uzivaj:)

Děkuji :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobrá vodováha

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk


: -) "volejovky"

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro všechno je na těch hodinkách divny. Korunka, tlačítka, font a hlavně ta picovina s tou bublinou........až se mi to líbí :-) Zajimavej a peknej design. Gratuluju!
:-) díky! A ještě jsem se zasmál! No prostě "volejovky"

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, bublina je fakt dobra. A hodinky rozhodně nejsou masovka. Mě se líbí. Gratulace. 
:-) mají číslo N°196 , moc vidět nejsou. Díky

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, sodekcz napsal:

Jak jsem psal jinde, konečně něco netradičního.

Měl bys je někde seznámit, jak to vypadá pod palubou. Loni jsme byli třeba tady:

https://hms-otus.com/

 

 

Dobrý typ 🙂 , měli by tam být jako doma 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo, to je zajimavy. mozna se zeptam naivne, ale moc tomu nerozumim: jak vubec muze bezet strojek ponorenej v oleji? setrvacka a tak..? dik za pripadne objasneni.
Ahoj, je to quartz. Myslím, že ti nedokážu odpovědět kvalifikovaně. Vím jen, že olej je v cifru, ale i ve strojku. Někde to označili za "mechaquartz". Olej má hlavně zvýraznit čitelnost, pusobit 3D efekt. To je tak vše, co o tom vím... Bohužel. Dokonce jsem hledal i jak na výměnu baterie, nikde nic, zatím. Kdyby někdo tušil? Budu rád za informaci.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo kvarc, tak to je trochu jasnejsi. diky za odpoved. kazdopadne ten efekt akvarka pod sklem musi byt paradni. (ale furt mi to vrta..el.obvody ponoreny v kapaline.. )
Olej je kapalný izolant, Kapalné izolanty se dělí na přírodní, kam patří skupina rostlinných olejů (směsi esterů, glycerinů a nenasycených mastných kyselin) a skupina minerálních olejů (směs různých uhlovodíků), a syntetické kapaliny (polybutyleny, chlorované uhlovodíky, fluorované sloučeniny, organické estery, silikonové kapaliny).
Mají vynikající teplotní vodivost, proto je tam bublina, ohledně roztažnosti. Mají pracovní teplotní rozsah 0° - 60 ° C
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...