Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Frostie a všichni ostatní. Hodinky včera dorazily ke mně a domů jsem se vrátil před chvílí. Nějakou dobu se zasekly u Dokusana. To je tím, že v předvánočním čase se nám nepodařilo sladit naše osobní rozvrhy na osobní předání. Abychom předešli možné ztrátě během přepravy Českou poštou v tom před a po vánočním chaosu, tak jsme se domluvili na odeslání po Novém roce. Doufám, že to moc nevadí.
Teď k hodinkám:
Udělal jsem unboxing a první dojem je velice příznivý. Jsou to pěkné hodinky. Odstíny cifru a řemínku jsou pěkné. Hodinky jsou příjemně velké (malé) a tenké. Průhled je zbytečný. Datumovka dobře čitelná. Lumi pouze na hodinové a minutové ručce. Jinak nikde. Bez alespoň teček na 3, 6, 9, 12 v podstatě k ničemu. Hodně jsem se bál sekundové ručky, která poskakuje po 0,5s, ale dívá se na to dobře. Sekudová ručka skáče po indexech celkem přesně. Zajímavá je minutová ručka, která je na jednom místě a vždy po minutě se skokově přesune. Tolik zatím první dojmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Mari napsal:

@Frostie a všichni ostatní. Hodinky včera dorazily ke mně a domů jsem se vrátil před chvílí. Nějakou dobu se zasekly u Dokusana. To je tím, že v předvánočním čase se nám nepodařilo sladit naše osobní rozvrhy na osobní předání. Abychom předešli možné ztrátě během přepravy Českou poštou v tom před a po vánočním chaosu, tak jsme se domluvili na odeslání po Novém roce. Doufám, že to moc nevadí.
Teď k hodinkám:
Udělal jsem unboxing a první dojem je velice příznivý. Jsou to pěkné hodinky. Odstíny cifru a řemínku jsou pěkné. Hodinky jsou příjemně velké (malé) a tenké. Průhled je zbytečný. Datumovka dobře čitelná. Lumi pouze na hodinové a minutové ručce. Jinak nikde. Bez alespoň teček na 3, 6, 9, 12 v podstatě k ničemu. Hodně jsem se bál sekundové ručky, která poskakuje po 0,5s, ale dívá se na to dobře. Sekudová ručka skáče po indexech celkem přesně. Zajímavá je minutová ručka, která je na jednom místě a vždy po minutě se skokově přesune. Tolik zatím první dojmy.

Díky za info, určitě to nevadí, jen mi chvíli nebyl  jasný jejich osud 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 1. 2021 v 21:06, Mari napsal:

@Frostie a všichni ostatní. Hodinky včera dorazily ke mně a domů jsem se vrátil před chvílí. Nějakou dobu se zasekly u Dokusana. To je tím, že v předvánočním čase se nám nepodařilo sladit naše osobní rozvrhy na osobní předání. Abychom předešli možné ztrátě během přepravy Českou poštou v tom před a po vánočním chaosu, tak jsme se domluvili na odeslání po Novém roce. Doufám, že to moc nevadí.
Teď k hodinkám:
Udělal jsem unboxing a první dojem je velice příznivý. Jsou to pěkné hodinky. Odstíny cifru a řemínku jsou pěkné. Hodinky jsou příjemně velké (malé) a tenké. Průhled je zbytečný. Datumovka dobře čitelná. Lumi pouze na hodinové a minutové ručce. Jinak nikde. Bez alespoň teček na 3, 6, 9, 12 v podstatě k ničemu. Hodně jsem se bál sekundové ručky, která poskakuje po 0,5s, ale dívá se na to dobře. Sekudová ručka skáče po indexech celkem přesně. Zajímavá je minutová ručka, která je na jednom místě a vždy po minutě se skokově přesune. Tolik zatím první dojmy.

 

Díky za sepsání zkušeností a jsem rád, že jsou hodinky stále v oběhu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
 
Díky za sepsání zkušeností a jsem rád, že jsou hodinky stále v oběhu
Ano, potvrzuji, hodinky jsou v pořádku a v oběhu. Dostaly se ke mě v pátek od člena Mari, chvíli ponosím a pak si je předáme se členem[mention=29493]warann[/mention] osobně. Marimu se nepodařilo kontaktovat člena TomNguyen..
Ale dost řečí a raději dám pár foto ze dneška. Samozřejmě díky celému týmu Helveti za tuto parádní akci! 7851a3cb9c43a7830d7cdc95f1a27a5a.jpg8724731fbc488df1efe6578ec20cbadf.jpg
59d490e123e11503746ecb8e1182fc74.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=15103]Frostie[/mention] Jj, beru na vědomí, ohledně předání si napíšeme na whats app.
Přesně tak to mám poté v plánu@warann. Číslo mám, ozvu se a doladíme podrobnosti.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jen hlásím, že jsme s Honzou domluveni, nicméně se chceme potkat osobně a v současný době je to malinko složitejší. Čili by to mělo klapnout "až" příšt týden.

Jinak řečeno, omlouvám se za drobný prodlení, nicméně ten týden navíc snad nebude zásadně vadit. V opačným případě bysme to zkusili vyřešit nějak jinak.

Díky za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hola, pokud by to bylo ještě možné, rád bych se postavil třeba na konec řady. Byl jsem v pořadníku, ale vzhledem k nějakým karanténám a problémům s tím spojeným jsem to dvakrát musel odřeknout - čímž se omlouvám i za komplikace, které jsem tím možná někomu způsobil. Rád bych je prostě vyzkoušel, červík furt hlodá, že se mi to předtím nepovedlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hodinky jsem převzal od Frostieho, jemuž ještě jednou díky za pokec.

První dojmy víc než pozitvní, jedná se o velmi příjemný oblekovky. Věčný kalendář zjevně funguje, přičemž k ověření této funkce je převzetí dne 28. února zcela ideální. 

Jen mi zatím uteklo, k čemu je to zapuštěný tlačítko pod korunkou? V popisu na Helveti ani u výrobce jsem to nenašel.

Zbytek dodatečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K hodinkám ovšem žádný návod přibalen nebyl
To je pravda, taky tam nebyl speciální pin pro pusher.

Pokud se vám nechce googlit nebo nechcete zasirat prohlížeč Junghans reklamama, manuál napřímo (holt auf Englisch):

https://cloud.tapatalk.com/s/603d0caaa6604/max_bill_MEGA_Solar.pdf

Má místy kvality japonský marketingový angličtiny (A watch for all those who live their own style – and on that we can not do other than congratulate you! Nebo: Radio-controlled technology – It doesn’t get more accurate.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...