Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 26. 2. 2021 v 13:57, Ondoni napsal:

Hola, pokud by to bylo ještě možné, rád bych se postavil třeba na konec řady. Byl jsem v pořadníku, ale vzhledem k nějakým karanténám a problémům s tím spojeným jsem to dvakrát musel odřeknout - čímž se omlouvám i za komplikace, které jsem tím možná někomu způsobil. Rád bych je prostě vyzkoušel, červík furt hlodá, že se mi to předtím nepovedlo. 

 

V 27. 2. 2021 v 19:53, engels napsal:

A já též :) pokud něco zbyde... :)

@Ondoni - na seznamu stále jsi a určitě to nějak zařídíme - jestli dobře chápu, tak nyní je má @warann - mohl bys prosím pak kontaktovat Ondoniho a zkusit mu předat? Kdyby to nevyšlo, tak bych se s Ondonim domluvil na konci akce;-)

 

@engels - píšu Tě jako náhradníka (byť nesplňuješ podmínku počtu příspěvků, ale to snad nějak vymyslíme :-) ), napiš mi prosím do SZ požadované údaje (adresu, lokalitu možného předání, email a telefon) 😉

Upraveno uživatelem Jirka19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Nějak se nám, resp. mi, to zaseklo a hodinky zůstaly u mě dýl, něž by asi bylo záhodno. Za toto se omlouvám, nicméně s Ondonim jsme řešili možnost osobního předání, která je aktuálně poněkud komplikovanější.

V tuto chvíli to naštěstí již vypadá na čtvrteční předání, na což se ani moc netěším neb na hodinky jsem si zvykl, nosí se fakt pohodlně a do kanclu jsou jako dělaný. K tvaru pouzdra nemám výhrad, na ruce mi sedí dokonale. Strojek mi překvapivě taky vyhovuje, byť bez průhledu bych se v tomto případě asi obešel. Na druhou stranu mě ani nijak neuráží.

Malinko slabší je to s cifrem, jak už někdo psal, tak ta mapa při určitým úhlu pohledu působí spíš jako flek na cifru. Takže bez tohoto detailu bych se nespíš obešel, ale to je fakt asi jediná výhrada.

Celou dobu je nosím na řemínku (na rozdíl od většiny zdejších kolegů si na tah moc nepotrpím). Řemínek je celkem pohodlnej, ale je to taková šedí myš (z hlediska barvy doslova), dokážu si představit lepší. Ale to je samozřejmě marginálie, celkově mi hodinky fakt sedly a ponosil jsem je moc rád, za což opět díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak warran napsal, tak se stalo :) hodinky jsem včera převzal a fajn pokecal ;) První chyba (kterou dělám bohužel pravidelně) byla si je hned nasadit, i když mě pak čekala hodinová cesta autem. Jo, furt jsem na ně čuměl a užíval si, jak skvěle sedí na ruce.

Tak snad se mnou dostanou mimo okres Praha častěji. Každopádně, první dojmy hodně pozitivní!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po necelém týdnu testování můžu říct, že je radost je nosit. Díky proporcím a váze o nich člověk skoro neví. Nosím je zatím na řemeni, takže jsem zatím neprovětral v rámci nějakého volnočasového výletu a výšlapu, ať nedostává řemen moc na p.del. A ty manévry sekundovky při vytáhnutí a opětovném zacvaknutí korunky, to je k sežrání :D Zítra přezouvám na tah, tak jsem zvědavý, jak si sedneme ;) konec průběžného reportu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom tahu je to teda labůžo :) nevím, kdo ho nastavoval jako poslední, ale očividně někdo, kdo má stejný obvod zápěstí jako já :) nasazení šlo taky hladce, skoro bych řekl, že dokonce líp, než některé řemeny. Netahá, nekouše, váha tak akorát, aby měl z toho člověk dobrý pocit. Díky střídání broušených a lesklých ploch má zajímavou plasticitu. Na kůži už se nevracím ;)

20210411_160622.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem cestoval napříč republikou a v autě tak koukám na hodinky a najednou si všimnu zběsilého poskakovaní sekundovky. Běžně chodí po 0,5 sekundy a teď najednou skákala ob dvě nebo tři sekundy. Asi hledají signál, říkám si. No a pak mi to došlo, indikace slabé baterky. Ta se dnes odporoučela úplně. Takže co se týče mě, já už jsem "dotestoval" a spojím se s klukama ohledně dalšího postupu a vracení, což v plánu bylo tak jak tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem cestoval napříč republikou a v autě tak koukám na hodinky a najednou si všimnu zběsilého poskakovaní sekundovky. Běžně chodí po 0,5 sekundy a teď najednou skákala ob dvě nebo tři sekundy. Asi hledají signál, říkám si. No a pak mi to došlo, indikace slabé baterky. Ta se dnes odporoučela úplně. Takže co se týče mě, já už jsem "dotestoval" a spojím se s klukama ohledně dalšího postupu a vracení, což v plánu bylo tak jak tak.
Jj, počasí bohužel neumoznovalo nošení krátkých triček a i slunce bylo málo. Pobyt pod rukávem solárům všeobecně nesvědčí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak konečně vyřešena výměna baterie a hodinky jsou tak připraveny na závěr svého putování 🙂 

Podle všeho jsou ještě na řadě @TomNguyen, @Eddy, @paya01 a @OWG. Byl by někdo z vás schopen si hodinky vyzvednout v Praze v Helveti?

Upraveno uživatelem Jirka19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Jirka19 napsal:

Tak konečně vyřešena výměna baterie a hodinky jsou tak připraveny na závěr svého putování 🙂 

Podle všeho jsou ještě na řadě @TomNguyen, @Eddy, @paya01 a @OWG. Byl by někdo z vás schopen si hodinky vyzvednout v Praze v Helveti?

Tak super :) ja to mám s cestováním teď problém :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 5. 2021 v 21:18, TomNguyen napsal:

Já jsem mimo čr na 2 týdny, když tak mě přeskočte a zaskočím na Vaše místo

V pohodě, posílám to OWG, který se ozval první - pak už se nějak domluvíte 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...