Jump to content

Menší potápky


Recommended Posts

Pánové, prosím o radu. Kdyby z toho náhodou nic nebylo, tak mi nenadávejte, jo:)
 Chtěl bych menší, nižší, pohodlný, univerzální (haha) automatický potápky. Je to až kupodivu, jak se dělaj kravský velikosti a kolem těch 40mm je toho minimum, aspoň u "normálních" značek, žádnej microbrand stejnak asi nechci. Upřímně řečeno moc nevěřim tomu, že bych něco přehlídnul, ale třeba..

 Představa jsou tedy menší potápky, luneta kov či keramika, automat (Sellita, lepší to asi nebude), ideálně tah s nějakou extenzí. Takový hodinky, který potěšej oko a zároveň se o ně člověk nemusí přehnaně bát, když se zapomene v hospodě, na kole, v sauně, či třeba v Brně. Cifr ideálně světlej, ale ať si zas nevymejšlim. Budget tak 60, ale to neni úplný dogma.. může bejt míň, víc.. ehm:)

 Napadly mě vlastně jenom klasický 41mm Aquaracery a ty nový malý Sinny, který se mi teda líběj moc, ale kapku už moc taktický.  Jo a 41mm Colty, ale Breitlingu už jsem trochu přejedenej..

 TAG HEUER AQUARACER

Sinn Taucheruhr U50 for $2,503 for sale from a Trusted Seller on Chrono24

Colt 41 Automatic Steel - Tempest Gray A17313101F1A1 | Breitling

Edited by Micey
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hele ty se mi nikdy nelibily, moc se tam toho deje. Se to bojim napsat, ale ty novy jednodussi designy velkyho Bee se mi libej vic, vcetne toho nenavidenyho loga..

Edited by Micey
Link to comment
Share on other sites

som zvedavy, co vyberies. tiez hladam rovnako, ale zatial mi to vychadza na tie Zodiac. homage a micro moc nechcem. este by to boli teoreticky Oris 65, ale tam je WR 10ATM. 

Link to comment
Share on other sites

Mno, vychazi to zatim na ty Tagy, pomerem cena/vykon/resale. Oris 65 jsou taky prima, ale ta hlinikova vlozka lunety je nemila.. a kazdymu rikam jak ty retro designy jsou nahovno, to by neslo:) Longines me taky napadly, ale ta ochrana korunky je pruser.

 

Edited by Micey
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...