Přejít na obsah

Menší potápky


Doporučené příspěvky

Pánové, prosím o radu. Kdyby z toho náhodou nic nebylo, tak mi nenadávejte, jo:)
 Chtěl bych menší, nižší, pohodlný, univerzální (haha) automatický potápky. Je to až kupodivu, jak se dělaj kravský velikosti a kolem těch 40mm je toho minimum, aspoň u "normálních" značek, žádnej microbrand stejnak asi nechci. Upřímně řečeno moc nevěřim tomu, že bych něco přehlídnul, ale třeba..

 Představa jsou tedy menší potápky, luneta kov či keramika, automat (Sellita, lepší to asi nebude), ideálně tah s nějakou extenzí. Takový hodinky, který potěšej oko a zároveň se o ně člověk nemusí přehnaně bát, když se zapomene v hospodě, na kole, v sauně, či třeba v Brně. Cifr ideálně světlej, ale ať si zas nevymejšlim. Budget tak 60, ale to neni úplný dogma.. může bejt míň, víc.. ehm:)

 Napadly mě vlastně jenom klasický 41mm Aquaracery a ty nový malý Sinny, který se mi teda líběj moc, ale kapku už moc taktický.  Jo a 41mm Colty, ale Breitlingu už jsem trochu přejedenej..

 TAG HEUER AQUARACER

Sinn Taucheruhr U50 for $2,503 for sale from a Trusted Seller on Chrono24

Colt 41 Automatic Steel - Tempest Gray A17313101F1A1 | Breitling

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mno, vychazi to zatim na ty Tagy, pomerem cena/vykon/resale. Oris 65 jsou taky prima, ale ta hlinikova vlozka lunety je nemila.. a kazdymu rikam jak ty retro designy jsou nahovno, to by neslo:) Longines me taky napadly, ale ta ochrana korunky je pruser.

 

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...