Přejít na obsah

Menší potápky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 35 minutami, Micey napsal:

Ty Mido asi taky.. ale skočím se na ně podívat, ten náramek je moc pěknej.
Wardy za plnou cenu prostě nedám..

já teď bral (naštěstí z druhé ruky) C60 Trident v černé a pecka jako...velká spokojenost s 40mm. No o těch slevách jsem slyšel když jsem je chtěl brát nové, ale co jsem našel na netu tak snad nejvíc je 30% a to snad na Vánoce nebo co, a pak je často těch 15%. Takže za mě čekat rok na 30ku by se mi asi nechtělo a 15 je dle mého názoru prd. Ty hodinky za těch 999e rozhodně stojí...spíš mi příjde že jsou i dost levné. Což je vlastně gró Wardů..nabízet kvalitu za "třetinovou" cenu velkých značek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde jsi je prosímtě kupoval za 50-60% ceny? čistě ze zvědavosti  :)   vidíš a já po nich třeba skočil hned když byly dokonce i jediný na prodej. Samozřejmě za nižší cenu..ale jako nové. Jak to tu poslední dobou pročítám příidou mi Wardy dost oblíbené..problém s prodejem bych neviděl.

 

EDIT: ale samozřejmě chápu blok platit full.  

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálka na christopherward.co.uk, mívali tam v tý Nearly new (což jsou nový hodinky s fóliema, aspoň já to tak vždy měl) celkem výběr, čas od času. No problém s prodejem neni, akorát musíš bejt připravenej na hroznou procentuální ztrátu, pokud je vemeš za plnou:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na to stejný názor. Víc by se mi líbilo, kdyby byla cena pevná. Protože takhle koupit např ty c60 1000 elite ktery se prodavaji za 1800 euro, což není málo a potom je vidět za půl roku v 50% výprodeji, tak je to na provaz. Jinak bych je už asi měl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně, kupovat Brajtle nebo Hujery za retail by se mi taky zrovna nechtělo.

U Wardů záleží jenom na tom, jak rychle je člověk chce. Nikdo jim nemůže vytknout, že s tou cenovou politikou nejsou transparentní. Navíc dostaneš skoro to samý jako u Hujerů, akorát bez toho jejich loga.

Edit: Ještě nadhodím obligátní Aikony. 39 mm, 100m, šroubovací korunka...

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, ale když budu chtít koupit Brajtle nebo Hujery tak proste vezmu prachy a domluvím si cenu na krámě, což tady nejde. Transparentní to bezesporu je, ale ne každý chce čekat půl roku na výprodej a ještě k tomu doufat že bude první. Zpravidla totiž bývá ve výprodeji pár jednotek kusů z celého portfolia. A potom čekat zase půl roku? To se mi na něco co ani zdaleka není exkluzivní zboží upřímně nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou cenovou politikou Wardu jsem to uz psal nekolikrat a tady se to hezky ukazuje. Proste za plnou jim to diky to u nikdo kupovat nebude a nekterym je i 15 % malo, kdyz byli zvykli na 30 a vic.
Doxam 200 furt nemuzu prijit na chut. Bych rovnou bral 300 nebo 1200. Ten tvar pouzdra je genialni a sedi i na male ruce. Na tahu jsou uz ovsem kapku tezsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, shaggy napsal:

Re Ward:

To celebrate Father’s Day, we’re offering 15% off all our watches*
- simply enter DAD15 in the ‘promo code’ box when checking out.


Ends Sunday 21 June at midnight.

This offer excludes all items on pre-order.

Shaggy dik moc za kupon! :D právě jsem zakoupil na svý Tridenty ten Hybridní gumovej řemen ;)  sleva opravdu fungovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, shewcza napsal:

Mám na to stejný názor. Víc by se mi líbilo, kdyby byla cena pevná. Protože takhle koupit např ty c60 1000 elite ktery se prodavaji za 1800 euro, což není málo a potom je vidět za půl roku v 50% výprodeji, tak je to na provaz. Jinak bych je už asi měl...

Já už jsem to tady psal vícekrát, ale ještě jednou k těm cenám Wardů. 

Za plnou cenu ne. 15% je tak jednou za čtvrt roku a to ne na vše, 30% jsou Nearly New a jsou hned pryč a 50% naprostý ležáky. 

Podstatný je uvědomit si, že za 30 % se prodá tak 10% jejich produkce a to už musíš mít velký štěstí, aby jsi se k nim dostal. 

Aktuálně bych viděl reálnou prodejní cenu tak 20% pod retail. 

No a tu můžeš dosáhnout u AD i třeba u Tudoru nebo Omega. 

Běžně se ve světě použité a z druhé ruky Wardy prodávají cca 25 % RRP, což není nijak brutální propad. 

Osobně, když nějaký model chci, beru jej ve chvíli, kdy je 15% sleva a tuto cenu považuji za přiměřenou a málo kdy na nich nějak výrazně projedu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove dik. Wardy ne, byt vim, ze to se mnou myslite dobre:)
 Jinak teda jsem vicemene vyskrtl Tagy, zacetl jsem se na nejakejch forech do problemu se sroubovacima korunkama, potazmo tesnenim a to teda ne-e.
 Brajtle se mi ted taky nechce, nedavno jsem jedny prodal a ted bych kupoval skoro to samy, za stejny penize a objektivne horsi.
 Nejvic se mi libi ten Sinn, ale skoro 70 za tegiment verzi mi prijde neprimereny, uz vzhledem k cene vetsi U1.
 Mno, mozna se ulakomim na obligatni bondovky, teda presne to, co jsem nechtel, a bude:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...