Přejít na obsah

Menší potápky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 33 minutami, Micey napsal:

Juj, ty sou pekny, dik, ty jsem nejak preskocil. Uz asi budou moc maly.. ale pokud by je nekde meli, mrknul bych na ne s radosti.

No urcite zalezi na obvodu zapesti. Ja mam obvod zapesti asi 17.5 - 18cm (podle toho, jak je venku teplo) a "malych" hodinek jsem se uz davno prestal bat. Velikost pouzdra je asi jako Saiko SARB033, a ty jsou prudce nositelne (pro me). Vim, ze uz jsem to daval jinde, ale s dovolenim to hodim jeste sem... ciste jen jako referenci. (A vzdycky rad poukazu zvlast na ALBA APBT207, dole uprostred. Papirove nejmensi, citelnosti nejlepsi z tehle kolaze, bez debat. :) 

 

under40collagetxtsm.thumb.jpg.186a96ec7541073317fde319cd0fe4b1.jpg

(A uz mlcim, vazne to nechci tapetovat. Jen chci poukazat na to, ze velikost pouzdra muze byt dost zavadejici udaj. A zrovna Captain Cook mi pripada dost dobre citelnej kousek.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět dík pánové. Mno, jako obvykle, všechno je jinak.. do úplně finální fáze (jen zadat CVC kód:)) se dostalo todleto a todleto. 

 https://www.breitling.com/cz-en/watches/colt/colt-41-automatic/A17313101F1/
 https://us.bremont.com/products/supermarine-type-301-black

 Nakonec to bude něco 40mm bez točící lunety, pak to sem dám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Jako railmastry super, ale je to uplne neco jineho nez jsi chtel... maji polovicni vodotesnost oproti SMP, a jsou trochu retro/vintage look 😄 To ty brajtle by asi byly lepsi... No ale treba v dalsim kole za 3 tydny 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...