Přejít na obsah

Franck Muller - pravost


HodinkyFM

Doporučené příspěvky

To je pro laika rada jako k nezaplacení.

Nepoznám originál, ale třeba tady jsem našel něco podobného :

https://www.chrono24.cz/franckmuller/crazy-hours--id13074521.htm

Nebyla by třeba nějaká hodně kvalitní fotka ciferníku? Jak vypadá nános barvy na číslech? Má číselník vroubkování?

Zadní strana má trošku jiný popis a jiný font na "Geneve". Sedmička se mi zdá jiná. Jestli to tak mohlo být na originálu netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, školy nemám, ale neudělal si pan Muller limitku ?

je to docela propracovaný fake, je-li to tedy fake
(mně to připadá, že velkou cílovou skupinu tento design - snad proboha živého -  nemůže oslovit... ;o)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zajímavá "fičura", já myslel, že to nechali normálně běžet, protože na těch fotkách není ta hodinová ručka vystředěná na číslo, na které ukazuje. A ano, hodinová ručka má skákat na další hodinu tak, jak jdou normálně po sobě, bez ohledu na rozmístění.

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domníváš se určitě správně, jednak si odpověz na otázku Frantíka, to bude 90% řešení rébusu, potom to číslo na dýnku je něco jako "215" u leteckých Prim a hlavně tedy zpracování, materiály a stupeň opotřebení to jen potvrzují, ale ten strojek je tedy stejně taková malá zajímavost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Frantíkovu otázku jsem si ani neodpověděla, ale něco na tom bude... :)

Nicméně pro zajímavost... Kolegyně z práce vyklízela minulý rok po rodičích barák a našla tam spoustu zajímavých věcí. Dodnes netuší, jak rodiče přišli k historickým věcem za bezmála 4 miliony korun.

 

Hodinky uklízím s velkým otazníkem u strojku :) 

Díky za odpovědi pánové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nic není nemožné, už vidím živě, jak budou vyklízet dům moje děti, až přijde můj čas, nedej bůh se tady zeptají na moje hodinky a místní osazenstvo je rovnou pošle do prdele a doporučí jim, ať to hodí do popelnice 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jste mě pobavil 😅

Svým dětem to jednou hodně usnadním. Nic jsem neměla, nemám a mít ani nebudu :D 

Po mých hodinkách za 4k za X let neštěkne ani pes, pokud je stále ještě budu mít a jedinou hodnotu, co v mém bytě bude asi mít, budou láhve kvalitního alkoholu, které snad do té doby z nervů nevypiji 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...