Přejít na obsah

Ocel za zlato... Rolex


Doporučené příspěvky

Zdravím Vás pánové ;)

Poslední dobou - cca 2 roky přemejšlim nad zlatejma hodinkama...

Má cenu měnit ocelový hodinky za zlatý...dejme tomu třeba troje za jedny? - když se pohybujeme ve značce Rolex...nevim přesně jak je to u jiných značek-tam se moc neorientuju... 

Mám schovaný nějaký ocelový modely od rolexu a přemejšlim jestli neprodat a nevzít si poslední třeba daydate nebo Daytonu ve zlatě a s nima zestárnout :)

Jak to vidíte??? Raději nosíte ocelový rolexky, kterých si nikdo nevšimne nebo? 

díky za postřehy-ja už jsem asi rozhodlej,ale trošku mi chybí koule to udělat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No jako sranda bokem...mam pár hodinek už nějakou dobu...ja se nebojím "svoje" hodinky kupovat/prodávat/měnit jak se mi zlíbí, protože jsou to "moje" hodinky...ale nad myšlenkou zlatých hodinek se pozastavuju už tak 2-3 roky a furt mě to nepouští - tak jsem prostě založil vlákno jak to vidíte...zustat u oceli nebo jít ke zlatu? 

Cenově jsem to přirovnal cca ke třem modelům ocelovým vs jeden model zlatý... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz dlhsie ma zamestnava rovnaka otazka a prisiel som k zaveru ze vyznam to ma len sa k tomu treba odhodlat. Pri mojom zivotnom style by som viac ako jedny full goldy nedal a asi by to tiez bolo rozhodovanie medzi DD a Daytonami. Vidim to tak ze sa tym smerom skor ci neskor dam ale skor asi obetujem ine znacky. Nejaky ocelovy Rolex zaklad potrebujem... tak 3-4 kusky... ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Dobře si to rozmyslete pane Stejskal jedná se o vysokou sumu.... :) 

2.Není to pro každýho...

3.Měnit steel za gold cenu má...

4.Zlatejch si taky nikdo zvlášt nefšímá alespon mám ten pocit...

5.Když přejdou na gold tak se k oceli už málo kdy budou vracet...os.zk.

6.Při současných cenách starších DD ...pokud s tím můžou žít ,není podle mě co řešit...

7.Jestli tady v tom není ten skrytý záměr ROLEXu vyvolat větší poptávku po jiných než ocelových sportovních modelech  jejich nedostupností a vysokou cenou...důvod se z logiky věci myslím,nabízí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo bicolor suby s modrým cifrem jsou fajn-o tom žádná...bicolory já už měl-sice DJ, ale byly dobrý-nezene...

Ona ta otázka je asi trošku složitější:

-váha je samozřejmě taky mínus pro zlatý vs ocelový model... 

-materiál jako takový (zlato)...škrábance, opravy po ťukňutí... 

Atd atd... Proto jsem s tím vylezl ven a jsem rád za Vaše postřehy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl teda bi-colory v keramice a hodně rychle mě to přeslo, pravda v černé. FG jsem jen zkoušel a není to ono - nejsem bambilionar, nejsem dost starej, nechodím ve správném dresscode, což je potřeba, aby člověk nevypadal, jako kok*t. Další věc je, že FG budou mít propad v ceně, určitě si to nepodrží cenu i z toho důvodu dávají slevu na FG, takže když Ti nesednou nebo je v zápalu prodáš, což je u Tebe běžný, tak na nich proletíš kalhoty a budeš smutnej.

Vykašli se na to, stejně mi k Tobě nejvíc pasuje Breitling nebo různé atypy, ty Rolády neee, chápu, že to držíš, jako nějakou uloženku, ale na nošení mi k Tobě jdou jiný modely. Takže za sebe bych si nechal jedny (nejoblíbenější) Rolby a koupil něco jinýho, co se Ti líbí. U FG platí - dvakrát měř, jednou řež.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já o tom právě taky uvažoval. Ale když jsem viděl dojebaný tahy, tak jsem se rozhodl pro řemen a vybral u Omegy.

Třeba tohle je hrůza a to jsou to pár let staré hodinky, jak by asi vypadaly po 30 letech nošení?

https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=542824

512587872a19c05f32105ee74738f9a9.jpg

 

387364d1434fe45e6961b3457a1c18e4.jpg

https://raymondleejewelers.net/rolex-watch-polishing-service-boca-raton/

boca raton rolex service

 

rolex watch polishing boca raton

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Je tam jeste jeden problem, az budes mit full goldy, budes mit starost se shanenim nejake prosperujici firmy kolotocu a houpacek, ktera by byla na prodej, nebo aspon night clubu v centru Prahy, Varsavy, Budapesti apod., eventualne rozvetvene site drogovych dealeru. No a kdyby nic z toho nevyslo, aby ses naucil cernoskej rap a poridil par zlatejch retezu na krk. No a kdyby ani to ne, tak aby ses stal sampionem MMA a natrel to Vemolovi 😉 Pak budou full goldy cajk 😄

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro to je fakt k věci ;)

Zrovna jsem se chtěl zeptat, jak je to u Rolexu s povrchovkou a vidím kolegův příspěvek. Když jsem totiž chvilku ponosil FG od Béček, byl na nich vidět i špatný pohled. FG na náramku...asi bych nevolil jinej než jubilee, tam se to o chloupek líp ztrácí. A jubi v bi to už je pohoda, ale bi není na programu dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych - vyser se na to, ale jak ti to vrtá v hlavě, stejně to jednou uděláš.

Za mě - umím si představit některý kousky ve FG (DJ, Daytony, Nautilus, ALS) za určitých podmínek (věk, styl oblékání a života). Zatím je na to pro mě brzo.

Zrovna FG Suby mi přijdou jako kdybych měl zlatý kladivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

98bd047ec88d12ef4bba15613a34dfea.jpg
48bccdb2490f5aae1b4b5e22a7edcc56.jpg
c16704e697a4e9779367d6fe80d30f6e.jpg
46ed7d17bd494f49654759cf553beb41.jpg
8f6d38933ca99b4558c2141fd0a31e3f.jpg
ac72f01f21aaab6b8404de0bf5173ada.jpg

Sorry hosi, za mna bico a fullfold urco lepsie ako ta honka za ocelou, udrzanim ceny a podobne kravoviny. Hej, bico udrzi na hranach vacsie supy ako zlato, takze na zlate mas iba take skrabanceky a ocel az tak neboli. Na fullgolde toho chytis viac, ale uprimne, nepytajte sa kto s tym pojde potapat ale kto z vas/nas realne potapa?? A ked uz, fakt tam beries hodinky k tomu suuntu na nieco ine ako na fotku? A ked to vnimas ako sporiaci ucet, nosis to vobec? Aj do vody? To su proste len hodinky, nevidim v tom nejaky hyper investicny program, ano percentualne fajn ale v absolutnych cislach sa za par korun naviac pri predaji top stavu vdaka nenoseniu pripravis o radost. Tie “zarobene” prachy potom prepijes alebo projezdis octavii.

Ked sa ti to paci, tak si to kup, budes mat vyrieseny problem a energiu budes venovat inym problemom. Napr vlaknu cabrio :) alebo si kup stary colt python, tie nove su vraj naprd a bude to idealne combo k fullgoldu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...