Přejít na obsah

Ocel za zlato... Rolex


Doporučené příspěvky

Já měl teda bi-colory v keramice a hodně rychle mě to přeslo, pravda v černé. FG jsem jen zkoušel a není to ono - nejsem bambilionar, nejsem dost starej, nechodím ve správném dresscode, což je potřeba, aby člověk nevypadal, jako kok*t. Další věc je, že FG budou mít propad v ceně, určitě si to nepodrží cenu i z toho důvodu dávají slevu na FG, takže když Ti nesednou nebo je v zápalu prodáš, což je u Tebe běžný, tak na nich proletíš kalhoty a budeš smutnej.
Vykašli se na to, stejně mi k Tobě nejvíc pasuje Breitling nebo různé atypy, ty Rolády neee, chápu, že to držíš, jako nějakou uloženku, ale na nošení mi k Tobě jdou jiný modely. Takže za sebe bych si nechal jedny (nejoblíbenější) Rolby a koupil něco jinýho, co se Ti líbí. U FG platí - dvakrát měř, jednou řež.

Ale zas ty si tak veliky ze si mozes tie Breitle dovolit. Mna to prevazuje do lava. Vsetky pekne fg rolexy by ti boli male :) plus by ta stali 5k naviac za dieliky :) Ale zas PO 43,5 zlate s modrym cifrom by si unosil...

Tak ako mne su velke vsetky pekne omegy alebo breitle. Proste nemoze to clovek pausalizovat...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

o FG v R jsem taky zlehka premyslel. Se zelenym cifrem mi to prislo uzasny. Na fotkach. Pak si to vyzkousel v realu a ta zluta mi prisla strasne podivna. Ani to neumim popsat. Fak mi v tu chvili prislo, ze dalsi krok by uz bylo jen porizeni bordelu a par goril. Proste nazivo divny. 
Pak sel do bico v ruzovym zlate a spokojenej parchant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, tomtur napsal:


Ale zas ty si tak veliky ze si mozes tie Breitle dovolit. Mna to prevazuje do lava. Vsetky pekne fg rolexy by ti boli male :) plus by ta stali 5k naviac za dieliky :) Ale zas PO 43,5 zlate s modrym cifrom by si unosil...

Tak ako mne su velke vsetky pekne omegy alebo breitle. Proste nemoze to clovek pausalizovat...

No jo, ale Ty seš úplně jinej pacoš :D ... Honza podle mě není ten typ, co by s FG vypadal dobře, rád bych se pletl, ale trošičku ho poznám a mám to dost podobně, jako on - více do sportovna. Ale ať si koupí, kdo chce, co chce, že? Já měl bi-co, nelíbilo se mi to, FG jsem zkoušel a není to pro mě a doufám, že dlouho nebude. A pokud bych chtěl zkusit FG v nějaké pro mě normální velikosti, tak zkusím větší Navitimery nebo něco decentnějšího v kombinaci s kůží. Líbí se mi Patek ve FG, ale neunosil bych to. A mimochodem PO tedy taky vypadají super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok-asi se na to zatím vykašlu...kdyz mi něco přijde pod ruku-koupim to a zkusím ponosit, ale cíleně teď do krámu s balíkem peněz nepolezu...

Vlákno nechám klidně otevřený-vypada to, že podobnou otázku řeší víc lidí...těžko ovšem říct jestli je to nedostatkem ocelových modelů nebo vývoj chronopacienta :)

děkuji všem za rady a postřehy...klidně to sem dávejte dál-budu průběžně číst...jo a jestli někdo díky tomuhle vlaknu koupil bicolory nebo goldy-hodte sem fotky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 1 hodinou, snake napsal:

...nosit to nebudu, ...

:D :D :D

Sem chtel nejdriv napsat, ze ses vul. Ale osobne se nezname, tak mi to prislo trochu neslusny 😉

Fg chce driv nebo pozdeji zkusit snad kazdej chronomagor. Mel jsem jedny a prodal,  protoze jsem je nosil malo a okoukaly se mi jako pousta jinejch hodinek. Ve "finalni" sestave urco nejaky budou, ale spis na prilezitostne noseni. Ne jako ty hlavni daily watch. Sem zvedavej, s cim nakonec prijdes :)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked uz na gume, tak tie fg daytony vyzeraju super :). Tiez to nebude tak bit do oci bez zlateho tahu, posobi to trochu sportovo imho a tak ta ludia opisuju....2nd hand za rozumnu cenu a chvilu to ponosit....
Ja som posledne mesiace haluzil s bico 116613LB, ale odlozil som tu myslienku na buduci rok, ci nahodou nebude zmena v tom modelu a teraz som zacal pokukovat po YG/RG Calatrave 5127. K mojmu stylu obliekania sa to je +- OK, niesom moc sportovy...len si to musim niekde skusit nazivo. Nejake 2nd hand modely calatravy sa tu vo varsave daju najst, ale ten model akurat nevidiet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

No a jak řekl...tak udělal...nakonec začnu na půl plynu a budu přidávat...musim se ale pochlubit, že to není jedinej přírůstek a možná ten další vyhraje nad tímto...jeste si to musim všechno v hlavě v klidu promyslet ;)

Díky za názory a postřehy - jestli si myslíte, že to bylo k ničemu-nebylo...minimálně jedny bicolory nebo zlatý doma mít chci ;)

IMG_20200807_091230.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prvé moje Rolexy boli sub bicolory čierne, predal som kúpil som hulky, batmany, bicolory sub modré a znova som sa vrátil k bicolorom sub čiernym pre mňa najlepšie čo som mal najuniverzálnejšie športovo-elegantne

6FAC187D-7075-4DAC-826A-C7E2144347BB.jpeg

Upraveno uživatelem Pali11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 8. 2020 v 15:59, Pali11 napsal:

Prvé moje Rolexy boli sub bicolory čierne, predal som kúpil som hulky, batmany, bicolory sub modré a znova som sa vrátil k bicolorom sub čiernym pre mňa najlepšie čo som mal najuniverzálnejšie športovo-elegantne

Jako jo...bicolor suby vypadaj supr...libi se mi ty modrý-aji jsem je mohl koupit v krámě, ale nakonec ne...k bicoloru mi víc pasují datejusty-tak si jedu v nich... ;)

IMG_20200827_072305.jpg

IMG_20200804_182501.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 8. 2020 v 7:38, snake napsal:

Jako jo...bicolor suby vypadaj supr...libi se mi ty modrý-aji jsem je mohl koupit v krámě, ale nakonec ne...k bicoloru mi víc pasují datejusty-tak si jedu v nich... ;)

IMG_20200827_072305.jpg

IMG_20200804_182501.jpg

Tiež veľmi pekná kombinácia 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony oboje jsou supr...quartzky jsem měl kdysi jen ocelový a byly fajn, ale bicolor mě bere o něco víc...a DJ s černým cifrem na jubilee se zlatem - prostě klasika...vybrat jen jedny zatím neumím :(

Tady jsem našel jednu srovnávací s DJ v oceli...prakticky stejný hodinky, ale bicolor me teď přes léto baví víc...

IMG_20200814_093012.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...