Přejít na obsah

Servisovat Rolex v Carollinum nebo Bechyně? Kdo je lepší? Kdo umí?


Petr34

Doporučené příspěvky

Ahoj, chci tímto moc poprosit o fundovanou radu se servisem na Rolex. Četl jsme nějaké starší názory/recenze na google recenze Carollinum a Bechyně a i pár lidí mě něco říkali z doslechu... Přišlo mě podle těch ,,informací,, že Carollinum má asi lepší servis a Bechyně servisovat Rolex tak dobře neumí. V recenzi na google jsem slyšel i nějakou kritiku na servis levnych značek i Longines, netuším zda ten samý člověk dělá u nich i  Rolex nebo mají hodinářů více a jen ti nejlepší servisují dražší zančku jako Rolex. Co je dobré na Bechyně, tak je o něco levnější i v servisu. Můžete se podělit o zkušenosti nějakých složitějších věcí jako je-oprava strojku, výměna dílů, výměna strojku,leštění, výměna ciferníku prostě něco kde už něco trochu musí umět? Nevím zda mám jít do Carollina i když je dražší, ale pokud je lepší tak holt půjdu  tam. Nebo má Bechyně také dobrý servis? S nákupem u Bechyně problém  Děkuji za objasnění. Moc děkuju.

Upraveno uživatelem Petr34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: s nákupem u Bechyně problém nemám. Protože na servis se dá kamkoliv v rámci záruky Rolex. Ještě jsem servis nepotřeboval. Jedn nějaké drobnosti v minulosti a vždy jsme byl v Carollinu. Teď zvažuji větší a dražší zákrok a Bechyně vychází při dražší věci už přeci jen o kus finančně lépe. Ale za jakékoliv rady nebo zkušenost budu rád. Nechci tím zde žádného z AD nějak pomlouvat, proto uvítám zkušenosti nikoliv jedna paní povídala a ,,jakoby názor recenze staršího data na google u daných firem,, Děkuji za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...