Jump to content

Rolex GMT Master ref. 16700 (rok 1991)

Pavelsmt
 Share

Recommended Posts

Dobrý den, dostal jsem nabídku, která se neodmítá a pořídil jsem hodinky, které bych si jinak nedopřál. Mám dotaz ohledně nutnosti servisu. GMTéčka mám od kolegy, delší dobu ležely. Momentálně se zpožďují o -15s/24h a mě zajímá zda je servis nezbytný okamžitě, aby případně nedocházelo k opotřebení, nebo jej můžu odložit. Rád bych teď investoval jinam než znovu do hodinek, ale zároveň bych nerad strojku škodil a hlavně chci mít klidné spaní. Děkuji předem Všem za věnovaný čas!

92153949_260030285417166_5602976783452884151_n.jpg

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 1 minutou, Kristian.nov napsal:

Minimálně ručky jsou měněné...

Ehh nemusí občas prostě stárnou jinak.. (ale 24h ma jinej odstín než zbytek tam bych tu luminovu typnul(, ale je prasklá lumi ve vteřinovce a pouzdro je ve tragicky oleštěné...

[mention=69937]Pavelsmt[/mention] - chlapi byli rychlejsi

vlozka lunety je ok, to bych neresil

pruser je to brutalne vocucane pouzdro a tah a jeste vetsi pruser jsou ty menene rucky, kdy odstin nesedi na odstih cifru. a troufnul bych rici, ze rucky budou s luminovou (a stale ve tme sviti) zatimco cifr s tritiem uz davno prestal svitit.

edit: ted jsem kouknul na proporce svych 16570 a tve fotky a ten tvar pouzdra se mi vubec nezda, ty nozky vypadaji nejak kratke, endlinks taky - nechci zpusobovat flame, ale jsou vubec origo?

nechces sundat tah a nafotit to z vice uhlu?

23cddf694ac537a82a1cefcdae0e43e9.jpg

Edited by IzTaPa

Je to pěkné počtení... ;) pokud si to chceš nechat, vezmi to na vibro k hodinari, tam se jeste asi ukaze...