Přejít na obsah

Rolex GMT Master ref. 16700 (rok 1991)


Pavelsmt

Doporučené příspěvky

Hlavne takovy hodinky se kupuji po zrale uvaze, s dostatkem nacerpanych informaci, od duveryhodneho zdroje... Proste chce to tomu "obetovat" (vetsinu lidi to ale bavi) cas a sesbirat dostatek informaci. Koupit presnou referenci v pozadovanem stavu a za rozumny peniz pak muze klidne trvat i roky :) Nechci malovat certa na zed, ale vintage Rolady se bezne prodavaji i jako fake.. Nevlastnim zadnou Rolex bibli a Rka moc nesleduji, tyhle na delaji dojem ale hodne (vy)jeteho kousku .. Urcite co nejdrive otevrit, jestli v nich netika nejake prekvapeni z Asie..   

 

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty jo...přísné vlákno, ale se vší lítostí nutno konstatovat, že je to naprostá pravda.

Někde jsem nedávno četl následující:

“10th circle of hell is vintage Rolex market.”

Ale faktem je, že by stačilo to jen maličko prokonzultovat a dopadlo by to lépe, zjevné je to z dálky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, M.S. napsal:

Ty jo...přísné vlákno, ale se vší lítostí nutno konstatovat, že je to naprostá pravda.

Někde jsem nedávno četl následující:

“10th circle of hell is vintage Rolex market.”

Ale faktem je, že by stačilo to jen maličko prokonzultovat a dopadlo by to lépe, zjevné je to z dálky.

Prokonzultovat ano. Ale dost často tady padneš na překupníka, co si vezme co nejvíce info a pak ti to vyfoukne a podobně. 

Jako by tu byl každý gentleman. A nováček se nemusí orientovat, i "pardál" se tu spálí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemyslím, překupníci jsou teda nízký existence každopádně, ale inzertní portály má každý sjeté, takže pokud je to výhodná nabídka, pravděpodobně má prodávající tolik zájemců, že ani nemusí čekat než se “vymáčkne někdo, kdo se vyptává”. Tyhle případy jsou z 99% ležáky a šrot, kterému se kdokoliv rozumný vyhne, ale spoustu nováčků to koupí jako super deal, protože se radši nezeptá, kdyby naaaaahodou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
V 25. 6. 2020 v 20:29, Pavelsmt napsal:

Dobrý den, dostal jsem nabídku, která se neodmítá a pořídil jsem hodinky, které bych si jinak nedopřál.

Mozna to nebylo tak horky. Treba za 30k neber to 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...