Přejít na obsah

Tudor BB58 nový model


Maxel

Doporučené příspěvky

— jestli už to tu někde je, soráč... nenašel sem —

 

Narazil jsem na info, že by Tudor měl teď 30.6. oznamovat nový model do řady BB58 — podle všeho modrý dial s modrou lunetou.

 

S tím v ruku v ruce, čistě moje domněnka, bych čekal odklon od ostatních vintage aspektů jak na ručkách, tak indexech.

 

Každopádně ověřit nemám jak, proto to berte s mírnou rezervou, tydle internety snesou fšecko.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jako jestli predstavi jen jedny hodinky, tak mi to prijde trosku slabe, priznam se. Modra varianta BB58 je nejlogictejsi volba, ale to uz mohli prihodit cervenou, zelenou a bicolor a ne to takto stupidne kouskovat. Logicky pocin, ale slabota. Nechme se prekvapit, rad bych se pletl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datum, prosím pěkně, verzi s datumovkou... A koupím je znovu. Upřímně, za mě čistě subjektivně, žádná barevná varianta nebude lepší než ta stávající. Jen bez toho data jsem se neobešel... Ale já jsem konzerva. 

Moc bych si ale přál, aby aktualizovali model North Flag. Podle me strašně nedoceněné hodinky.

Jinak souhlas s Andym, to kouskovani po jednotlivých modelech je nesikovne.

Uvidíme...

Upraveno uživatelem Tenglis
Preklep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom odkazu je jen převyprávěne to video.. a to hlavní, ze bude modry i cifr (nejen luneta) tam chybi.. :-)

 

Maj to proste vymysleny, aby se lisily od modrych pelagosu (nemaji datum, nemaji hranate indexy) a od vetsich 41 brasku (nemaji cerny cifr, ale modry)... Proste hra s barvickami a přesne vymezení..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, MíraMíra napsal:

Mi to vždycky odstraněj kua. :taz:

:D :D

Mam modrou rad, ale vic se mi asi libi prvni/stary/puvodni (jak je tam ted nazyvat? :)) BB58. Joooo, ja su brecoun a chtel bychpo nich at do BB58 pouzdra narvou GMT, ale to asi nejsu sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, brownwld napsal:

:D :D

Mam modrou rad, ale vic se mi asi libi prvni/stary/puvodni (jak je tam ted nazyvat? :)) BB58. Joooo, ja su brecoun a chtel bychpo nich at do BB58 pouzdra narvou GMT, ale to asi nejsu sam.

To nejseš, ale to možná za pár let. Řekl bych, že to budou dávkov tak, aby jim to vydrželo co nejdýl a logicky vytěžili z řady BB58 co nejvíc.

Jinak myslím, že live budou modrý dobrý. :) Jestli lepší než původní, je samo dost subjektivní a já v tom zatím úplně nemám jasno. :D

Třeba nás nakonec překvapí a bude ještě víc variant. :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja v tom taky nemam moc jasno. Jako prvni BB58 jsou super, ale uz jsem se tak nejak prejedl toho vintage vzhledu, kterej ted chrli kazdej. Takze si rikam, ze ty modry budou fajn osvezeni. Na druhou stranu budou modry, takze taky ne uplne super univerzalni, i kdyz furt decentnejsi, nez treba cervene. Ale zase k cervenym mi ty zlate (ala vintage) indexy a rucky sedi vic. Ale toho vintage jsem se vlastne prejedl. No a tak furt dokola :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...