Přejít na obsah

Tudor BB58 nový model


Maxel

Doporučené příspěvky

před 50 minutami, AndyAaron napsal:

Co me potesilo, a za co ma Tudor u me palec hore je tohle info: k dispozici u AD ode dneska. Predstavi a rovnou je muzes koupit. Zadne cekani dalsiho pul roku emoji1303.png

Jo, to je správný přístup. Jen mě překvapuje, že nový model rozeslali spoustu hodinkovým youtuberům a dalším médiím, ale očividně si nedali práci s tím jim pořádně vysvětlit, že mají s uveřejněním počkat až do 1.7.2020. :) Jinak si ten vysoký počet "leaků" neumím vysvětlit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, xbraj19 napsal:

Z prvních fotek jsem byl dost rozpačitý, ale na videu vypadají moc pěkně. Jednoduché, čisté, žádné blbosti....a jak píše Kuncák, nic zvláštního na nich není, a to je dobře.

Souhlas... prvni fotky nic moc, ale na tom videu vypadaji skvele. A verim, ze takovy budou i ve skutecnosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původní BB58 mě nechával celkem chladným,  byl retro až moc. Tohle, na druhou stranu, je bomba. Strašně se mi líbí a to jsem dodnes ani nevěděl, že něco takovýho potřebuju vidět. Kdyby měly datum, tak už začínám šetřit jako na definitivky. Naštěstí nemají.

Jdu si nasadit Hydroconquesty a snad trochu vychladnu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, MíraMíra napsal:

Tak kdo ste si je už objednali, co? :D

No jeste ne, ale uz sem se behem dneska nekolikrat nachytal jak na ně v mezičase myslim a to neni dobrý, uplne si je predstavuju na tmave modrym kozenym drhnutym  roundcut remenu od RC3, krasny jsou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...