Přejít na obsah

Tudor BB58 nový model


Maxel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Včera jsem koukal na ty na tahu.  Potvrzuji Tikzotova slova, jsou fakt hodně dobrý. Myslím si, že je to přesně barva pro ty, pro které byla původní černo zlatá varianta až moc barevná, nebo až moc retro. Za mne moc povedený kousek. Tady jedna rychlofotka, když je ještě měli. Jinak fotek jsem udělal víc, takže je sem postupně nahážu.

P.S. pro ostrou fotku musíte rozkliknout.

Tudro_BB58_Blue_01.jpg

Upraveno uživatelem HondzaX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrý jsou fajn na léto k moři, ale kdybych si mohl vybrat jen jedny, tak za mě černý se zlatem a červeným detailem působí prostě luxusněji, modré naopak sportovněji. Určitě je to věc osobní preference. Uvidíme jestli přihodí další barvy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Wow tak to koukam....mini-skrabance a dust particles u uplne novych hodinek za kilo, to bych u skoro-Rolexu necekal. Zajimalo by me, jestli by neco podobnyho nasli i u Rolexu, podle me ne...ocividne tam bude jeste poradnej rozdil ve zpracovani...je otazka, jestli kdyz uz clovek dava kilo za hodinky, jestli nedat radsi 150-200 a mit dokonalost, nez tohle....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Arminius napsal:

Wow tak to koukam....mini-skrabance a dust particles u uplne novych hodinek za kilo, to bych u skoro-Rolexu necekal. Zajimalo by me, jestli by neco podobnyho nasli i u Rolexu, podle me ne...ocividne tam bude jeste poradnej rozdil ve zpracovani...je otazka, jestli kdyz uz clovek dava kilo za hodinky, jestli nedat radsi 150-200 a mit dokonalost, nez tohle....

Tobe by se mohlo libit tohle vlakno, pod mikroskopem svoje hodinky videt nechces. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...