Přejít na obsah

Tudor BB58 nový model


Maxel

Doporučené příspěvky

V 1. 9. 2020 v 22:24, dr.sphinx napsal:

Byl to můj asi třetí příspěvek vůbec a hlavní důvod, proč jsem na fóru něco začal pindat, tady a dále:

SBGE033 fail

Pár dalších věcí i mimo GS -  no a jak z toho vyplývá, SBGE033 v JP nebyly jen jednou:

galerie hrůzy

Šly i SBGV007 (nepřesně index), SBGV019 (ďubka na strojku), pár věcí najdu i na dalších hodinkách a jednu věc možná budu řešit u GS chron (nepřesně osazená rezerva, ještě je tam jeden trochu ujetý index, ale to mě už dneska nerozhází) . Skoro všechno teda kosmetika, ale nalezeno pouhým okem, pouznáváno a zpravidla i vyřešeno.

Sorry ještě jednou za OT a Axeli - pěkné sny :)

 

Diky moc za odkazy! :thumbsup_anim:  Skoro se ted bojim kouknout s lupou na svoje hodinky.. Osobne me nejvice stve, kdyz neni spravne usazena luneta a nelicuje s indexem na 12. hodine.. To se da najit i na kusech za 30-50-100-200 tisic 👀 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 1. 9. 2020 v 20:20, steel napsal:

No jo, bb 36 jsem u A.D kupoval taky s poskrabanou sponou, není nad to si koupit submarinery a půl hodiny je loupat z folli, aby po týdnu člověk zjistil, ze jsou tam zákoutí, kde ty folieještě, sakra, jsou 😀

Pekne, jak to tak nemel se Subama, ale se Super Kontiki. Dve hodiny jsem to loupal a neslo to ani za Boha dolu.. Po dvou tydnech mikroskrabance na spone, ale ze spoda dalsi folie :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je zvlastni jak malo novinek Tudor predstavil, pro Asii ty velky date day s integrovanym tahem a pro zbytek jenom modry bb58, naproti tomu u Rolexu novinek dost. Zrejme se rozhodli rozlozit vyrobni kapacity vice smerem k Rolexu. Muzeme ocekavat v blizke dobe u Tudoru podobny scenar jako v minulem obdobi u Rolexu ? Nebudou a ceny pujdou nahoru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 9. 2020 v 9:22, actionman1 napsal:

IMG_5745.thumb.JPG.1614ec946ab431208338103d74c42228.JPG

Su super, uz boli so mnou aj v HR. Mam ich ale na kozi aj ked teraz som prehodil na hnedu. Tah u BB58 nie je to, po com tuzim najviac na svete :D

Já jsem měl ten tah u BB58 naopak strašně moc rád. Pasoval mi úplně parádně s ideální rezervou na kolísání obvodu zápěstí v průběhu dne, takže ani nechyběla žádná sofistikovanejsi mikroregulace. A úplně jsem si ujel na zaklapávání té spony. Cvakaní těch keramických kuliček bylo boží. A nakonec mě bavily i ty pseudo nytky na boku.

A btw, ty nové modraky se mi líbí čím dál tím víc. Ten tvůj hnědý řemen k nim je fakt lahudkovy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...