Přejít na obsah

Tudor BB58 nový model


Maxel

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 5 týdnech...
V 6. 1. 2022 v 19:22, Émile napsal:

Tohle jsem našel na IG :) Vzhledem k tomu, že původní Tudory měly RLX prvky, tak by se mi taková úprava docela líbila ❤️

55C1BD17-2421-4EFF-AACE-37EBE1B869A4.thumb.jpeg.8b64cbe37236941a2ded2beef8513fc9.jpeg

Tudor-and-its-heritage-How-vintage-submariners-inspired-Tudor-Black-Bay.thumb.jpg.194925771235ab73e43ad7949752a98b.jpg

Ten dial mi pride ovela viac symetricky s mercedemi. Sam mam BB58 a stale ked na nich pozeram, tak premyslam ci sa mi ta hodinova rucicka paci alebo ma vlastne vytaca, ze je na tom cifre prilis vela geometrickych tvarov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 5. 2. 2022 v 20:02, galos napsal:

Ten dial mi pride ovela viac symetricky s mercedemi. Sam mam BB58 a stale ked na nich pozeram, tak premyslam ci sa mi ta hodinova rucicka paci alebo ma vlastne vytaca, ze je na tom cifre prilis vela geometrickych tvarov.

No tak jiste, kulicka, carka, trojuhelnicek a snehova vlocka je oproti kulicce, carce, trojuhelnicku a terciku z mercedesu obrovky rozdil a moc geometrickych tvaru! :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

YES!!! BB GMT DATE - Specifikace splnily všechno co jsem od hodinek kdy chtěl : D ale nemůžu si pomoc, větší BB Steel se mi designově líbí více, asi mě ruší ta žlutá ručička, nějak mi tam shazuje tu prémiovost.

 

tudor-m79470-0001.png?w=1800&h=2400&version=1.8.0&sc_lang=en

Upraveno uživatelem didoodje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Žigi napsal:

no jo, ale proč ta tloušťka :( Jinak bych to bral jako vítěze dnešní vlny novinek a nutně bych je potřeboval. Takhle uvidím, až budou zkusitelný na ruce.

protože GMT, no.. ale třeba to v kombu s tou lunetou nebude bad. Uvidíme. :)

Mimochodem - zasloužily by si svoje vlákno a ne je rvát do BB58.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s dostuposti BB58 Blue? Jsou nejak snadno k objednani, nebo je to stejna hruza jako FXD?
U Bechyněho je mají dostupné v OC Černý most v tom jejich putovním stánku

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...