Přejít na obsah

Tudor BB58 nový model


Maxel

Doporučené příspěvky

Bb 58 boli moje jedny z najkrajších hodiniek a tiež asi najpresnejších, za 2,5 roka mi chodili tak +2s/ tyžden odkladane na noc cifernikom hore. 
Neviem ako v ČR ale v SK začína byt s niektorymi modelmi rovnaky čakací problém ako s RLX. Napriklad na BB Chrono reverze panda čakám od Júna a či sa tento rok dočkám je otázne, je toho málo🙁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 hodinami, nickolas napsal:

Nemyslim ze tak vyrazne, ale castecne to uz tady je. BB Pro, Pelagos 39, FXD…ciste poradnikova zalezitost. Na Ch24 jsou tyhle modely dostupne vyrazne nad cenikovku. 

A s těma Pelagosama 39mm je to teda jak? Třeba někdy doprodám GS a nejsem si jistej, ale možná znova prodám i Expy, takže pak bych po delší době zas potřeboval doplnit stav. Tak abych věděl, na co se připravit ;-).

Ale spíš počkám, jestli nebudou i v modrý, koupit černý k černým BB58 by bylo dost praštěný i na zdejší poměry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Stručný update přesnosti, kterou jsem zde nedávno řešil: po 15 dnech +41 sekund, tzn. necelé 3 vteřiny denně do plusu v průměru. Denně zhruba 12-13 hodin na ruce, zbytek korunkou dolů, odchylka tam naskákala, když ležely. Při používání a v pohybu prakticky 0. Sice ne zázrak jak u některých dalších majitelů i tady na fóru, ale za mě ok a pozorování tímto končím. Děkuji za pozornost🙂20221204_121824.thumb.jpg.c8c71e3964da1e20588e2f7b8a840a38.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...