Jump to content

Tudor BB58 nový model

Maxel

Recommended Posts

• Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 45 minutami, tikzot napsal:

Zejtra udelam zkusebni telefonat a uvidim, kdyz budou “skladem” tak se na ne asi pujdu kouknout, pouze kouknout. Prkenici necham pro sicher doma;-)

Vem aspoň kartu, co kdyby. :D

Chce to videt uricte nazivo, na fotkach i ve videu vypada ta modra hodne nevyrazne, chladne.. Chybi tam vetsi kontrast, cifr mohl byt o neco tmavsi v porovnani s lunetou, at se to trochu rozbije.. David ma na te fotce nahozenej nejakej filtr na teplejsi barvy (imho), tak ta modra vypada razem jinak.. Jsem na ne ale zvedavej.. Ideal by byly GMT, ale s tema si da Tudor/Rolex na cas, proc by spechal, ze :) 

před 5 minutami, AndyAaron napsal:

Tak jsem mrkl na to video a jako jo, ponosil bych je emoji16.png

To video je uplne super! Tam sem zacal fakt uvazovat, z origo Tudor fotek za miiony teda moc ne...

před 6 minutami, MíraMíra napsal:

To jo kua, u nás se teda moc nevyplatí.

Tak tam je to obecne vyhodnejsi diky kurzu a nizsi dph. Zkusim to nak poladit z tudor harrods, uz sem tam tudory bral a bylo to v pohode;-)

Chce to videt uricte nazivo, na fotkach i ve videu vypada ta modra hodne nevyrazne, chladne.. Chybi tam vetsi kontrast, cifr mohl byt o neco tmavsi v porovnani s lunetou, at se to trochu rozbije.. David ma na te fotce nahozenej nejakej filtr na teplejsi barvy (imho), tak ta modra vypada razem jinak.. Jsem na ne ale zvedavej.. Ideal by byly GMT, ale s tema si da Tudor/Rolex na cas, proc by spechal, ze  

Zejo.. nekdy ta modra na cifru je takova zasedla... žádná poradna deep blue.. :-o)

před 10 minutami, tikzot napsal:

Tak tam je to obecne vyhodnejsi diky kurzu a nizsi dph. Zkusim to nak poladit z tudor harrods, uz sem tam tudory bral a bylo to v pohode;-)

Bezva, tak pak dej info pls, klidně do SZ. Třeba uděláme hromadnou objednávku.:D Za ty prachy, no nekup to. :D

před 11 minutami, MíraMíra napsal:

Bezva, tak pak dej info pls, klidně do SZ. Třeba uděláme hromadnou objednávku.:D Za ty prachy, no nekup to. :D

No voni sou tam v tom harrodsu dost konzervy a bylo to jako v pohode, ale maj svy pravidla a pres to nejede vlak... treba zaslani byl problem, takze sem to musel resit pres kamose v Londonu... ale red kdyz je jko korona, tak by to mohlo klapnout..;-) pritom treba Omega na Oxford street mi hodnky normalne s radosti a podekovanim poslali expres kuryrem za 35£... napisu a uvidim. Dam info to je jas!