Přejít na obsah

Tudor BB58 nový model


Maxel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 14 hodinami, Waya03 napsal:

Jestli se nějak zásadně nepletu tak v Koscomu už je měli dneska naživo minimálně k prohlédnutí. Hned vedle původních BB58. Měli je na tahu i na kožce.

Jsi si jistý..? Dnes jsem tam byl a vubec nechapali, ze je nemaj, stejne tak klasicke BB58... to stejné Bechyně... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, tikzot napsal:

Jsi si jistý..? Dnes jsem tam byl a vubec nechapali, ze je nemaj, stejne tak klasicke BB58... to stejné Bechyně... 

Sorry, tak jsem se přeci jen spletl. Kouknul jsem do jejich ceníku a podle ceny to opravdu byly BB 41mm a vedle nich model s černým cifrem a modrou lunetou. Tak jako zdálo se mi to divný že ciferník je spíš černý než modrý 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koscom a Bechyne nemají k dispozici ani na prohlédnutí. Ozvou se, jakmile je naskladni. Deal a Carollinum jsem nezkoušel. Minimallně u Bechyněho bych čekal, že je jako výhradní distributor pro ČR bude mít :-(
Holt něco tam skřípe


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, měl jsem možnost na ně kouknout a přiznám se, že mě ta modrá moc nezaujala 😕 Klasické BB58 jsou pořád prostě boží 🙂 Nebo až je udělají s červenou lunetou 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně cítím zklamání. Modrý model byl v mých očích vždy vnímán jako nejslabší a modrý cifr to ještě prohloubil. No snad se dočkáme i dalších variant. Docela rád bych viděl černé se střibrnými indexy, ale to se asi nestane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím. Na fotkách to nebylo nic moc, po shlédnutí videi je to trochu lepší, ale oproti původnímu modelu tomu cifru schází hloubka a plasticita. Na své původni bb58 jsem se vydržel koukat dlouhé minuty a kochat se právě tou hloubkou. To u toho Navy Blue modelu asi nehrozí.

A černý model, se stříbrnými indexy a DATEM by byl pro mě úplně top!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se naopak líbí, že ta modrá není tak výrazná, a že působí až chladně. Být to naopak, bál bych se, že se rychle okouká. Neschází mi datum, přijde mi tak cifr vyváženější.

Jen se bojím dostupnosti, rád bych měl možnost je někde omrknout a kdyby se mi fakt zalíbily, tak je ideálně koupit bez dlouhé čekačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych asi šel spíš do černých...líbí se mi na nich ten vintage vzhled. Ale dokud se daj pořád celkem rozumně sehnat noDate SUBy, tak u mě zůstávaj BB58 jako hodinky druhé volby. Mít oboje by v mojí sbírce nedávalo moc smysl. Ale jinak Tudoru fandím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem je dnes na ruce a barevne nazivo mnohem lepsi nez z fotek. Z fotek mi prisli takove mdle, obycejne... Nazivo je ale modra trefena velice pekne, odstin se k hodinkam, k jejich charakteru, velice hodi. Ty ktere zaujali, rozhodne jim dejte sanci nazivo.

Predeslou zkusenost s BB58 jsem jinak nemel, takze neco i k velikosti na me 20cm tlape: za me to slo, vzhled rekneme klasicky. Prodavacka ale rekla ze na me vypadaji jako zenske hodinky, ma druha polovicka si myslela totez a od te doby je mela na ruce jedna nebo druha. :D

A dorazilo me priznani, ze vsechny tri co meli na prodejne, a jeste doted maji vystavene i kdyz uz jsou do jednoho prodane, si koupili zeny(!). Cekal jsem kde co ale tohle vazne ne.

Ps: do 4 tydnu maji prislibeno dodat vsem co jsou ve waitinglistu (nevim jak dlouhy je), takze snad zadne dlouhe cekani. Jo a cena 3340e, zadna prirazka, coz bylo fajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...