Přejít na obsah

EDC | Every Day Carry


Maxel

Doporučené příspěvky

Nenašel jsem vhodné téma (což se dost divim), proto si dovolím založit.

Jestli už to tu někde je, a jen neumim hledat, přijměte omluvu a prosím o smazání.

 

Co nosíte u sebe mimo hodinek?

 

Ne nutně jen po kapsách, v mém případě třeba v batohu, jelikož jsem často na cestách.

 

Nedávno jsem cvaknul větší část sestavy, kterou se snažim mít většinu času v dosahu.

Není to mantra a jednotlivé komponenty se mění v čase, podle nálady, potřeby, apod. (asi jenom ty brejle jiné nemam).

 

4c25d8ccab92e2bc61bff6c37e39a42c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 972
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Trefné. Pravdou je, že jak něco zapomenu doma, což se naštěstí stává málokdy, postihuje mně občasný tik v pravém oku.
Nemusím pak samozřejmě dodávat, že každá věc má své přesně určené místo a jakýkoliv odklon by nutně znamenal nejméně sníh v pekle, hůře pak rozhození chodu atomových hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To hore uprostřed je přesně, přídavný objektiv.

Přidává šíro a makro. Často v práci fotim v úzkém prostoru, a todle se celkem osvědčilo.

Makro asi nemusim dodávat, na co je

 

Černá krabička #1 vlevo od objektivu je lightning powerbanka. Dodá ajfounu cca jedno nabití a dá se s tim (jakštakš) normálně fungovat.

Černá krabička #2 vpravo je IQOS hulení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Maxel napsal:

...

Nedávno jsem cvaknul větší část sestavy, kterou se snažim mít většinu času v dosahu.

...

Snažit se je pěkné. 

Taky se snažím při odchodu z domu nezapomenout věci, které budu potřebovat ...

V poslední době je to hlavně rouška :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Maxel napsal:

 

Nenašel jsem vhodné téma (což se dost divim), proto si dovolím založit.

Jestli už to tu někde je, a jen neumim hledat, přijměte omluvu a prosím o smazání.

 

Co nosíte u sebe mimo hodinek?

 

Ne nutně jen po kapsách, v mém případě třeba v batohu, jelikož jsem často na cestách.

 

Nedávno jsem cvaknul větší část sestavy, kterou se snažim mít většinu času v dosahu.

Není to mantra a jednotlivé komponenty se mění v čase, podle nálady, potřeby, apod. (asi jenom ty brejle jiné nemam).

 

hele ty raybany znam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby v tom Maxel nezůstal sám... Z věcí pochybný využitelnosti mám u sebe dycky kudlu a hodinky, baví mě i snubák, kterej kromě práce a sportu nosím skoro všude. Ostatní na fotce jsou věci spíš nutný nebo ne až tak zásadní. Mobil na fotce chybí, pač pokud se nepletu nemám foťák.

edc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu to máš každý den u sebe? Vypadá to že máš zajímavou práci 
To len taká zostavička na pár dní v Tatrách. Veľa veci je tam keby niečo. Zatiaľ som použil len opinel na salám

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, kolky87 napsal:

To len taká zostavička na pár dní v Tatrách. Veľa veci je tam keby niečo. Zatiaľ som použil len opinel na salám emoji1787.png

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku
 

Uff jsem si oddychl, tvářilo se to jako kufřík moderního pana Jacka Rozparovače :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...