Přejít na obsah

EDC | Every Day Carry


Maxel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 972
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsících...

Pojďme trochu odlehčit tématu nože a nasměrovat EDC tam, kam patří … do vlastního tématu. Téma nože je nyní zamknuté, díky vkládání potřeb denního užití, které je, dle mého velmi návykové. Proto přispěji svou troškou do mlýna …

edc.thumb.jpg.46b6704c3d0e6e7c4093ce3b111a6ff7.jpg

 

Abych navázal na téma, které se rozjelo v nožích:
- nejoblíbenější benzínový zapalovač – jedině ,,koksák,,
- A Knipex ? Jednoznačně do každé rodiny/firmy – nejlepší kleště, za posledních cca 10 let, jsem jich nakoupil do firmy desítky. Tyto kleště (sika, štípačky, ploché …) se nezničí, ty se jen ztrácejí. Někteří zaměstnanci jsou jako děti ... ale bít je nesmím, zlé známky jsou jim lhostejné ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové skvělé a to jsem si myslel že jsem blázen sám když na klíči mám Nitecore baterku,nůž dle potřeby a někdy Letherman prakticky denně a není to zrovna lehké nošení..Mám Surge.Tohoto času v servise snad na výměnu za nový..pak udělám fotku.Cold steel éra končí s p.Lynnem Thompsonem tak jsem koupil Rajah a Spartana ještě ze super ocelí BD1 bude po nich hlad..Lynn to dělal dobře at to byla komerce jak chce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja taham to zakladni na klicich + nejaka kudla dle potreby a nalady. Leathermana beru treba na sudy a tak. A jelikoz bydlim na vsi, tak kdyz jdu vecer nekam mimo, tak vetsinou mam v kapse celovku, at uz jdu pesky nebo jedu na kole. Knipexky me nadchly, ale s sebou je (zatim) netaham. 

2ED35A14-14AB-4725-8756-7E09466531AA.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...