Přejít na obsah

EDC | Every Day Carry


Maxel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 985
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 24 minutami, yed69 napsal:

Až tři zásobníky? Nevidím průkaz a odznak 😃

Množství je omezené? Já myslel, že když máš zbrojní průkaz a legální zbraň tak můžeš mít u sebe nábojů plnou kabelku?😯

+ myslivci mají pásek na náboje kolem dokola, jsem viděl...

děkuji za dovzdělání

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Množství je omezené? Já myslel, že když máš zbrojní průkaz a legální zbraň tak můžeš mít u sebe nábojů plnou kabelku?

Neni omezene, ale uz ty dva rezervni zasobniky neco vazi a hlavne na co? Nepredpokladam ze bych se dostal do situace kdy by mi nestacilo 51 naboju a uprimne ani nechci..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, horal napsal:

Množství je omezené? Já myslel, že když máš zbrojní průkaz a legální zbraň tak můžeš mít u sebe nábojů plnou kabelku?😯

+ myslivci mají pásek na náboje kolem dokola, jsem viděl...

děkuji za dovzdělání

 G17 váží prázdný okolo 700g a ty tři plné zásobníky dalších 700g a to máš okolo pasu. Autobus nedoběhneš, stáhne ti to kalhoty😃 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rezervní zásobníky se nosí zejména z toho důvodu, že jsou nejporuchovější částí pistole. Pokud se vyskytne závada, vyřeší se většinou vyhozením zásobníku a vložením nového.

Navíc je to dobrá protiváha. Nějakého půl kila navíc o doběhnutí autobusu vůbec nerozhoduje. Mnohem větší vliv na kvalitu nošení má pouzdro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Liqid napsal:

Kluci, proč všichni taháte baterku, když můžete svítit mobilem? Chápu, že baterka posvítí o něco líp, ale stojí to za to jí denně tahat? Mobil používám jako svítilnu už přes deset let a vždy to zatím stačilo.

Uz jsem to nekde psal. Bydlim na vsi a kdyz se treba vracim domu pesky, tak baterka s bilym/cervenym svetlem se hodi. A kdyz je u klicu, mam ji na 100 % u sebe. Obdobne kdyz jdu zavrit slepice, o ovcich nemluve (tam uz pochopitelne potrebuju i holinky). Kdybych bydlel v meste v bytovce, tak bych to asi netahal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Liqid napsal:

Kluci, proč všichni taháte baterku, když můžete svítit mobilem? Chápu, že baterka posvítí o něco líp, ale stojí to za to jí denně tahat? Mobil používám jako svítilnu už přes deset let a vždy to zatím stačilo.

To jsem zvedavy, jak si strcis telefon do huby, abys nasimuloval celovku, kdyz potrebujes obe ruce.

Ale taky netaham baterku s sebou furt a kdyz si pak musim posvitit mobilem, proklinam se, proc nemam baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba rukavice? Zrovna vybírám nějaké zateplené na střelnici a podobné příležitosti. To by se dalo označit jako edc? Do teď jedny pořád nosím v bundě, takže myslím že to je edc, ale už se začínají odporoučet. Nebyly zateplené, což bych nyní uvítal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Wanderer napsal:

Rezervní zásobníky se nosí zejména z toho důvodu, že jsou nejporuchovější částí pistole. Pokud se vyskytne závada, vyřeší se většinou vyhozením zásobníku a vložením nového.

Navíc je to dobrá protiváha. Nějakého půl kila navíc o doběhnutí autobusu vůbec nerozhoduje. Mnohem větší vliv na kvalitu nošení má pouzdro.

Při vší úctě, zásobník mi neselhal nikdy a ještě jsem neslyšel ani nečetl, že by zásobník byl nejporuchovějsi:) Ale nechci dělat chytrého, rád se nechám poučit. Která část zásobníku způsobuje ty poruchy? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...