Přejít na obsah

EDC | Every Day Carry


Maxel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 972
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Muj nazor....?
Ne, ceny nejsou vyhodnejsi, nebo o moc vyhodnejsi, nez on-line, ale vyhodou je, ze si to clovek porovna, prohledne, osaha, ... Koupil jsem tam loni spacak, za srovnatelnou cenu jako na internetu, ale mohl jsem si na nej sahnout. 
Na vystavach/veletrzich pro zvirata take vzdy nechame dost penez.
Ale popravde; najemne tam vystavovatele take urcite neco stoji, a tak je to dle meho dost psychologicke.
Clovek jde na vystavu (veletrh) tak nejak na "cumendu" a najednou ma pocit, ze si to musi odnest domu, pac si to prohlednul, mohl si na to sahnout a mel navic pocit, ze to koupil "na trhu".

Tim to ale urcite nechci nejak dehonestovat, ostatne, chodim na tyto akce rad, mam pocit, ze mam tak nejak tematicky vse na jednom miste.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na klíčích už rok tohle: OLIGHT i1R2 EOS

A je to naprostá pecka. na takovýho mrňouse fakt velký výkon (2 stupně ) i výdrž slušná. Vychytaně ukryté nabíjecí usb + signalizace nabijení. Fakt můžu doporučit. Použil jsem ji nesčetněkrát. Každej čumí jak to svítí.

Zkoušel jsem i jiné podobné od jiných výrobců ale tahle je dle mě top. Kombinací velikost , výkon, výdrž, obsluha ....

https://theflashlightguy.wordpress.com/2020/05/13/olight-i1r-2-eos-review/

 

EDIT: Pozor na první verzi i1R EOS - tu nebrat, je slabší má hloupě udělaný šroubovací systém kdy se to může v kapse povolit a rozpadnout. U verze 2 nahoře vyřešeno ke spokojenosti.

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Murphy97 napsal:

Jo, a bezte uz fsichni vite kam.....

Posledni, co jeste nemam doma jsou ty hnusny RedWingsShoes. Doprcic!

Ze ja nestastna jsem si nevzala Pistu Hufnagla...?

To kdybych věděl, tak sem Ti je v autě ukázal, abys měl to trápení ukončený, pak ještě můžeš potřebovat raw denim hadry, ultra heavy flanelku a tak, tady je věci, který ještě nemáš🤣🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Dantechno napsal:

Já mám na klíčích už rok tohle: OLIGHT i1R2 EOS

A je to naprostá pecka. na takovýho mrňouse fakt velký výkon (2 stupně ) i výdrž slušná. Vychytaně ukryté nabíjecí usb + signalizace nabijení. Fakt můžu doporučit. Použil jsem ji nesčetněkrát. Každej čumí jak to svítí.

Zkoušel jsem i jiné podobné od jiných výrobců ale tahle je dle mě top. Kombinací velikost , výkon, výdrž, obsluha ....

https://theflashlightguy.wordpress.com/2020/05/13/olight-i1r-2-eos-review/

 

EDIT: Pozor na první verzi i1R EOS - tu nebrat, je slabší má hloupě udělaný šroubovací systém kdy se to může v kapse povolit a rozpadnout. U verze 2 nahoře vyřešeno ke spokojenosti.

Kde si ji koupil?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Moty napsal:

To kdybych věděl, tak sem Ti je v autě ukázal, abys měl to trápení ukončený, pak ještě můžeš potřebovat raw denim hadry, ultra heavy flanelku a tak, tady je věci, který ještě nemáš🤣🤣🤣🤣

Jeden mistni frajer z Proseka mi v nich leze az domu 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, milda21 napsal:

Kde si ji koupil?

Díky

 

před 4 hodinami, Dantechno napsal:

Hele abych se bohuzel priznal , uz si nepamatuju... Urcite se ti podari najit prodejce.

Já jsem ji bral tady:

https://www.amazon.de/gp/product/B07CSPMT85/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 20 minutami, bithas napsal:

Druhej, ale překvapila, že na te dortě nejsou takové ty růžové kytičky z marcypanu.

Mluví ze mě závist, já nikdy žádnej dort nedostal :)

A tu užitečnou věcičku jsem taky měl..až mi ji teda jednou sundali na letišti a už mi ji nevrátili. Hodnou ženu máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...