Přejít na obsah

EDC | Every Day Carry


Maxel

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, dawe009 napsal:

Mluví ze mě závist, já nikdy žádnej dort nedostal :)

A tu užitečnou věcičku jsem taky měl..až mi ji teda jednou sundali na letišti a už mi ji nevrátili. Hodnou ženu máš.

No ty vole, na krabičce píšou, že je to letadlo friends.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 972
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 minutou, bithas napsal:

No ty vole, na krabičce píšou, že je to letadlo friends.

No něco podobného jsem jim říkal taky, ale když si máš vybrat, jestli si to necháš nebo jestli poletíš domů.. 🤷🏻‍♂️ V Praze to prošlo v pohodě, ale cestou zpátky už ne. Teď si nemůžu vzpomenout, kde to bylo..ale buď Lisabon nebo Barcelona..a ještě mi sebrali zippaka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, bithas napsal:

Sou to svině nehorázný. Akurat mě s..e, že jsem sundal dva dílky, ať to nepadá z ruky a a ty teď budou  ležet doma. 

OT: má to 10 dílků, takže při výměně různých dílků po každých narozeninách máš za 5 let verzi, kterou máš "zadarmo" a jen v autě na cestování ;)

já vím, je tam ta spona, co tam bude muset být vždy, ale nedalo mi to... OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, nekdo napsal:

OT: má to 10 dílků, takže při výměně různých dílků po každých narozeninách máš za 5 let verzi, kterou máš "zadarmo" a jen v autě na cestování ;)

já vím, je tam ta spona, co tam bude muset být vždy, ale nedalo mi to... OT

Dobrá rada nad zlato. Horší je, že doma zůstal řezák a vytahovač simkart. A bez toho tady na drsném severu nepřežiješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako uz se po ni poohlizim, ale je docela tezka. Jsou teda na trhu mnohem lehci. Ale zas to neni Stanley no

No prave. Mel sem ji taky v kosiku ale diky te vaze (chtel sem 0.5 L do batohu na kolo a na tury normalne) jsem vzal nakonec Esbit.

Stanley ale zvazuju ze stejne vezmu nejakou vetsi litrovku na vylety autem atd. Pac sou proste legendarni, takze ju budu muset mit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používam pár let SIGGa a maximalni spokojenost. Otvirani jednou rukou, malá akorát na kafe, krásně se myje. Jediná nevýhoda že se nevejde do držáků v autech.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.amazon.de/Brushed-Vakuum-isolierte-Thermo-Flasche-Edelstahl-Silber/dp/B017IJHS32&ved=2ahUKEwio1dmsqbXuAhWmmIsKHaJNDVoQFjAMegQIChAB&usg=AOvVaw03ZMJ1dTnlZyziViK97XZX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Liqid napsal:

Já už snad dva roky pravidelně používám termohrnek Nespresso, nemá slabinu. Vejde se do držáku v autě, 100% těsní a čaj mám teplý několik hodin. Škoda, že nedělají i termosky.

Myslíš tenhle?

 

 

7EB9F990-589C-4AF8-A0F4-462D9BB915A9.jpeg

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Liqid napsal:

Ano, přesně ten :)

No vidíš..a já ho měl, resp. někde mám taky a netěsní. Jsem si myslel, že je to vlastnost, jako mnoha jiných, tak jsem to ani nereklamoval..tak to asi ještě nakonec zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divný, víčko je z materiálů, který se při zahřátí rozpíná, když zavřu horký nápoj a chvilku počkám, tak ho skoro ani neotevřu, jak závit tlačí.

Běžně do něj dělám čaj a pak hodím do tašky a jdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...