Přejít na obsah

EDC | Every Day Carry


Maxel

Doporučené příspěvky

Do lesa sem tam vezmu i polévku do Esbit 0,5. Z konkurence je dle mě nejširší a nejlépe drží. Když je málo místa v batohu na velkou Stenley, tak tohle je náhrada na čaj 🙂

57121.jpg.3d4484a2f91656f0ea0a889891456ce4.jpg

 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 985
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 13. 1. 2021 v 6:51, Dantechno napsal:

Já mám na klíčích už rok tohle: OLIGHT i1R2 EOS

A je to naprostá pecka. na takovýho mrňouse fakt velký výkon (2 stupně ) i výdrž slušná. Vychytaně ukryté nabíjecí usb + signalizace nabijení. Fakt můžu doporučit. Použil jsem ji nesčetněkrát. Každej čumí jak to svítí.

Zkoušel jsem i jiné podobné od jiných výrobců ale tahle je dle mě top. Kombinací velikost , výkon, výdrž, obsluha ....

https://theflashlightguy.wordpress.com/2020/05/13/olight-i1r-2-eos-review/

 

EDIT: Pozor na první verzi i1R EOS - tu nebrat, je slabší má hloupě udělaný šroubovací systém kdy se to může v kapse povolit a rozpadnout. U verze 2 nahoře vyřešeno ke spokojenosti.

Tak vám panstvo děkuju, mám doma další hračičku. Mrňousek 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě včera přišla Convoy S2+ SST40 LED svítilna...a blbec jsem si neuvědomil, že tam je 18650 místo nabíjecí AA (s velkou euforií jsem minulej týden koupil Panasonic Eneloop Pro nabíječku včetně AA i AAA sad baterek :D ). Takže vybírám 18650 - máte někdo zkušenost s těma, co mají zabudovaný USB přímo pro dobíjení? Vyplatí se připlatit a vzít do svítilny vyšší kapacitu, tj třeba 3500mAh místo 2600mAh? Nějaké zkušenosti a tipy ohledně konkrétní značky? Fenixy mi přijdou trošku předražený, vyplatí se?

 

P.S.: Kde jste tu OLIGHT i1R2 EOS kupovali? Má smysl to brát někde ze zahraničí? Našel jsem např. svitilny.eu za nějakých 600,- vč. dopravy. Asi si ji na klíče taky pořídím :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 1. 2021 v 13:32, Happy88 napsal:

Mě včera přišla Convoy S2+ SST40 LED svítilna...a blbec jsem si neuvědomil, že tam je 18650 místo nabíjecí AA (s velkou euforií jsem minulej týden koupil Panasonic Eneloop Pro nabíječku včetně AA i AAA sad baterek :D ). Takže vybírám 18650 - máte někdo zkušenost s těma, co mají zabudovaný USB přímo pro dobíjení? Vyplatí se připlatit a vzít do svítilny vyšší kapacitu, tj třeba 3500mAh místo 2600mAh? Nějaké zkušenosti a tipy ohledně konkrétní značky? Fenixy mi přijdou trošku předražený, vyplatí se?

 

P.S.: Kde jste tu OLIGHT i1R2 EOS kupovali? Má smysl to brát někde ze zahraničí? Našel jsem např. svitilny.eu za nějakých 600,- vč. dopravy. Asi si ji na klíče taky pořídím :)

 

18650 je už za zenitom, neviem aké máš požiadavky na veľkosť ale pozri sa skôr po baterkách na 21700. Do útlych ženských rúčok som kupoval Astrolux EC01 s XHP50.2, spokojnosť, aj keď ovládanie má podľa majiteľky príliš možností 😃. Pozri sa aj na Sofirn, používam SP33 v3, je to už EDC skôr do brašny než do vrecka (batéria 26650, takže hrubšie), ale osobne mi najviac vyhovuje - úchop, výdrž, ovládanie. Obe majú nabíjanie cez USB C, podľa Tvojho dopytu, solídnu kvalitu, odporúčané na BLF, a nie sú ultra drahé. Ten Astrolux sa dá niekedy objednať na Banggood aj zo skladu v ČR. Samozrejme čína, ale to sú vlastne všetky až na značky ako Maglite, tam tá cenovka však je niekde inde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention]M109 [/mention] díky za tipy, omrknu to, svitilny moc nacteny nemam zatim, ale to casem prijde :) momentalne mam tu Convoy, tak uvidime jak mi bude vyhovovat velikostne a jak a jestli ju budu vubec pouzivat...a podle toho budem pokracovat.

Jinak prcek uz je taky doma, naprosto skvely! cekal sem malou svitilnu, ale todle me dostalo. Na klice ideal.

01f50ec8f145af68e0f9c866a4678d41.jpg

afd6890481b96c51dbfc6d70f505acde.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention]M109 [/mention] díky za tipy, omrknu to, svitilny moc nacteny nemam zatim, ale to casem prijde :) momentalne mam tu Convoy, tak uvidime jak mi bude vyhovovat velikostne a jak a jestli ju budu vubec pouzivat...a podle toho budem pokracovat.

Jinak prcek uz je taky doma, naprosto skvely! cekal sem malou svitilnu, ale todle me dostalo. Na klice ideal.

01f50ec8f145af68e0f9c866a4678d41.jpg

afd6890481b96c51dbfc6d70f505acde.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuhle sem zapad s autem ve sněhu, ale nějak sem se z toho nakonec vyhrabal, ale říkal sem si, že bych pořídil nějakou lopatku pro podobný případy. Nechci vykopávat okop pro stojícího střelce, ale jako nouzovku, jakože alespoň něco sem objednal tuhle: https://www.armed.cz/skladaci-polni-lopatka-gerber-gorge/. nemá někdo zkušenost, případně že by doporučil něco jiného. Volil sem spíš skladnost, než aby se s tim páčily kameny a sekaly krky protivníků na bojovém poli. :)   

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo by rozumnější koupit normální hliníkovou lopatu a zkrátit násadu aby se vešla naštorc do kufru? Bude stát míň než tyhle hrabátka, nadělá desetkrát víc práce a těch pár sněhových dní ji v autě uvezete. A k ní pořádné rukavice. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...