Přejít na obsah

EDC | Every Day Carry


Maxel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 972
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mám starší verzi 1,1 l s držadlem a jediné co mě sere je odlepující se nálepka s logem, která má imitovat původní naletovaný štítek "Stanley". U těch novějších už to vypadá líp.

Je to takovej fajn pocit, nést to za to držadlo když jdeš na ryby nebo do práce. Připadám si jako že jdu na šichtu v meziválečným období do továrny Ford ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, fil69 napsal:

Mám starší verzi 1,1 l s držadlem a jediné co mě sere je odlepující se nálepka s logem, která má imitovat původní naletovaný štítek "Stanley". U těch novějších už to vypadá líp.

Je to takovej fajn pocit, nést to za to držadlo když jdeš na ryby nebo do práce. Připadám si jako že jdu na šichtu v meziválečným období do továrny Ford ;)

A teď si představ, že bys tam to madlo neměl... Prostě hrozně smutný a bez příběhu. A to prostě nechceš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Doktore, krásný PePeK! Takového z Ulmu jsem nosil pěkných pár let, než jsem přezbrojil na lisovaný petfašky Přece jenom Luger v JHP má lepší přesvědčovací schopnosti. Ale na utajené nošení byl PePeK ideální zbraň.
Velký zbytek EDC na fotce chybí 
16DA177F-8176-4F16-B12E-2B8C847A6939.thumb.png.72114198bbb5ee604fa49d20ef4033f8.png
Vladimir Iljič@Lenin Díky moc. Jsem konzerva...zastávám názor na starý dobrý věci: "pistole má být kovová, kafe malý a silný, motor musí mít aspoň 4 válce... "atd. PPK mám pro mě v raritní ráži 9mm. Máš pravdu, nosí se strašně dobře. Ale Glock 26 je taky fajn. Jen je to na mě moc plasťák... :-( fc27db30109a1f19d0d86cff96796aec.jpg5fb442b59e8df1e3dd381c3868928813.jpg

Odesláno z mého SM-A715F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol, koukám na ty termosky s madlem a musím jednu přidat :)

Zrovna dorazila reklamace z US, poslali tuhle jako náhradu za model který už nemají. Trvalo to 4 měsíce co jsem to zadal přes jejich web, ale spokojenost. Chtěl jsem to jen zkusit, jak je to s tou jejich lifetime warranty, nijak jsem se nepřipomínal. Náhrada za 9 let starou termosku, a poslali do ČR, přestože původní byla koupena v US.

42c4345f0a1551e6e4684bc13066cad6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci už došel čas na baterku ke klíčům vod auta a chtěl jsem se ujistit jestli ta Fenix E03R je vopravdu ta správná nebo nebo někdo vobjevil něco lepšího. Jde mi spíš o tu velikost aby to bylo fakt malý. 

Mrkni na tu Olight i1R 2 EOS, která se tu kousek zpět několikrát řešila. Za mě na klíče supr, je fakt prťavá, ovládání intuitivní, nabíjecí přes usb.

f30dbf925662ff877a958831b157d470.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...