Přejít na obsah

EDC | Every Day Carry


Maxel

Doporučené příspěvky

před 7 minutami, Moty napsal:

Tu mam (samozrejme 😁 ) taky, ale jinak pouzivam hodne tyhle titanovy karabiny z ALI. Jsou super. 
Jsou za cca 50kc, akorat doruceni samozrejme trva. Ted si zrovna nutne potrebuju nejaky dalsi doobjednat. 

C50CFE80-0EED-4CCE-85E1-65E022CE7DB5.jpeg

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 972
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ciwe, vy mě tady taky pěkně serete! Raptory do auta nutně potřebuju, budou se hodit k tomu 7 tunovému lanu co jsem objednal...třeba abych ho přestřih až ho nebudu umět odvázat. 

No a titanový karabinky? Jak jsem bez toho mohl žít? Zrovna mi přišel novej batoh s MOLE vazbou, tak se minimálně dvě vlezou. Ještě nevím na co, ale jak je to z titanu, tak je to must have.

Není boha, abychom tu apokalypsu nepřežili! :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci kdo by byl na pochybách, tak bych měl pro něj levnější variantu, neni teda skládací, ale do vercajku do auta to neva. Podle mě budou taky dobře stříhat kůži a ták no. :default_smile:

https://www.naradisatek.cz/nuzky-na-plech-a-jine/kovove-extra-dlouhe-nuzky-na-plech-leve-aviation/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milwaukee me lakaj powertools, zejm. razovy utahovak asi budu casem potrebovat, kdybych nahodou menil behem pristich nekolika let treba cepy rizeni .. nebo tak neco, ale naradi je to IMHO hodne overpriced na nevalnou kvalitu, knipex / wera je uplne jinde za podobnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, kolky87 napsal:

Raptory objednané emoji85.png parchanti. Ale dlho mi vrtali v hlave, že ich musím mať. A nevedel som, že až tak súrne emoji23.png. Zobral som čierno oranžové
 

Presne. :D Ta oranzova neni uplne "leatherman oranzova" :D Nekam k lekarnicce dobry. Jenze do lekarnicky se mi nechce. Jakou EDC brasnu doporucujete, hledam neco jako Maxpedition ale lepsiho, vi nekdo o necem? Cerna ideal.

 

NfFqxTw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na znacky kouknu, nehledam brasnu jen na nuzky, spise takovy EDC pack, do ktere bych mohl hodit vse co potrebuji (nebo spise bych mohl :D ), tedy nuz, leatherman, ty shears, svitilnu, mozna knipexy, ocni kapky, prasek na boleni hlavy, mozna penezenku a klic(e), abych to mohl hodit do batohu, na motorku nebo aby davalo smysl to nosit u sebe kdyz clovek nekam jde, v lete ideal pouziti jako taska pres rameno.  Idealne urban styl. Mam tu nejakou od basta gear ale to je spise pro beznejsi vyuziti.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@moco @Z. Paul ... vy mi davate :D

Ted potrebuju neco jako ten 5.11 Push Pack, ale trochu mensiho, mozna aby to nemelo takovej tactical feel, tedy ideal bez suchych zipu, ale diky @moco ted asi potrebuju abych na to mohl upnout i lekarnu kterou bych si vybavil dle potreb, tedy asi takto nejak, https://motorcycle-training-concepts.myshopify.com/collections/resq-products/products/resq-pak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 5. 2022 v 11:36, zceyee napsal:

Presne. :D Ta oranzova neni uplne "leatherman oranzova" :D Nekam k lekarnicce dobry. Jenze do lekarnicky se mi nechce. Jakou EDC brasnu doporucujete, hledam neco jako Maxpedition ale lepsiho, vi nekdo o necem? Cerna ideal.

 

NfFqxTw.jpg

Na cesty jsem si podle svého poskládal samostatnou lékárničku v pouzdru Maxpedition FR-1, vozím ji všude, přendávám z denního auta do obytného nebo i na motorku. Raptora v ní nevozím, toho potřebuji častěji tak ho mám vždy někde po ruce.

MX226K_1.jpg

3088.jpg

16387006_639690062882019_8312187871157473226_n~01.jpg

16427716_639690209548671_5304591676439983015_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
V 27. 5. 2022 v 14:56, Z. Paul napsal:

5.11 push pack :) 

Predrazenej pack pro military buzny ktery si za to zaplatej protoze je to jejich nabozenstvi. Tenhle pocit jsem mel presne dokud jsem ho z nasranosti neobjednal .. a dnes nevyzvedl. Oely den si rikam ze si musim udelat cas a podekovat Ti za doporuceni, tohle je fakt presne to co jsem celou dobu hledal. Takze dekuju. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, zceyee napsal:

Predrazenej pack pro military buzny ktery si za to zaplatej protoze je to jejich nabozenstvi. Tenhle pocit jsem mel presne dokud jsem ho z nasranosti neobjednal .. a dnes nevyzvedl. Oely den si rikam ze si musim udelat cas a podekovat Ti za doporuceni, tohle je fakt presne to co jsem celou dobu hledal. Takze dekuju. :)

Nejdřív jsem myslel, že mne chceš jen urazit, ale nakonec dobrý 😁

Já ho měl v tý pískový barvě, a kdybych ho nenosil furt prázdný mám ho do teď. Asi ho poridim znova, teď už bych ho unosil 🤔

Rádo se stalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Z. Paul napsal:

Nejdřív jsem myslel, že mne chceš jen urazit, ale nakonec dobrý 😁

Z toho si nic nedelej, urazim vsechny a furt a jeste z toho mam legraci. Dneska ten push pack taham celej den venku a fakt parada, presne tohle jsem potreboval. Spis jsem se chtel zeptat jestli je jeste neco dalsiho co te napada ze bych mohl strasne potrebovat jen si to jeste neuvedomuju. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 30. 6. 2022 v 21:01, zceyee napsal:

Z toho si nic nedelej, urazim vsechny a furt a jeste z toho mam legraci. Dneska ten push pack taham celej den venku a fakt parada, presne tohle jsem potreboval. Spis jsem se chtel zeptat jestli je jeste neco dalsiho co te napada ze bych mohl strasne potrebovat jen si to jeste neuvedomuju. :D

Vůbec jsem doteď značku 5.11 neznal, moje srdeční záležitost je Maxpedition, protože mám od nich dost věcí, něco mi slouží už třeba 7 let bez jediného problému. 5.11 bude možná podobný případ. Ten Push Pack je něco jako Fatboy od Maxpeditionu? Jak jsi s ním zatím spokojen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Ivan Lelák napsal:

Vůbec jsem doteď značku 5.11 neznal, moje srdeční záležitost je Maxpedition, protože mám od nich dost věcí, něco mi slouží už třeba 7 let bez jediného problému. 5.11 bude možná podobný případ. Ten Push Pack je něco jako Fatboy od Maxpeditionu? Jak jsi s ním zatím spokojen?

Vypada to velmi podobne, takze bych rekl ze cilovka bude stejna. Spokojen jsem, jen jsem zatim jeste nevyresil jak prehazovat inhalt z batohu do tohodle (nosim bud batoh nebo toto, kdyz si situace zada jine reseni poslu radsi zenskou nebo zmocnence :D), po jednom je to zdlouhave, tak ptehazuji vse v nejakem Vanquest mikroorganizeru, kterej mi ovsem zabije celou velkou kapsu. To jeste musim doresit nejak, na hazeni celeho push packu do batohu se necitim, to by bylo neuctyhodne k pushpacku. Asi jako hodit dite do babyboxu (kde bych si ho mohl pak vyzvednout treba). :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...