Přejít na obsah

EDC | Every Day Carry


Maxel

Doporučené příspěvky

Nevím, jestli se to dá počítat za EDC … 

Ale má tu někdo zkušenost s “pawerbankou” JACKERY ( a určitě se solarem ) 

Vrátil jsem se z výpravy z ryb a dostal jsem velice silné nutkání pořídit nějakou novou výkonnou centrálku …. 

 

přemýšlím, už delší dobu o této fičuře… Ve verzi 240 čí 500 … Ale nevím, zda-li to nebude zbytečné vynaložení peněz 

zatím čtu jen kladné recenze …. Tak bych se rád přesvědčil i zde …. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 985
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Na výlety za chladnějšího počasí bych rád nějakou minitermosku/termohrnek na kafe. Cestuji sám, tak mi stačí fakt malý objem, mám radši méně silnějšího kafe + nechci do batohu další závaží.

Koukal jsem na tady asi dvěstěkrát doporučovaného výrobce Stanley, konkrétně tuto https://www.stanleytermosky.cz/p/stanley-classic-series-termohrnek-do-jedne-ruky-250ml-kladivkova-zelena

Píší výdrž horkého nápoje 3 h. Já bych byl rád, aby to kafe teplé (= fakt nemusí být horké) vydrželo tak dvojnásobek - je to reálné? Máte někdo zkušenost s tímto prckem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na cestování do báglu bych ho nedoporučoval. Mám dva tyhle termohrnky (350ml) a do auta super, kde oceníš tu manipulaci jednou rukou. Z toho co sem měl možnost vyzkoušet, tak nemá konkurenci. U cestování bych se bál, že když bych ho někam dal s ostatními věcmi, že by se mohl ten uzávěr o něco opřít pootevřít, pak bágl někde položíš nakloníš a máš to venku. Takže na cestování bych volil něco s klasickým závitovým uzávěrem. Jinak auto, dílna, kancl bez chybičky.  

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Strocek napsal:

Na cestování do báglu bych ho nedoporučoval. Mám dva tyhle termohrnky (350ml) a do auta super, kde oceníš tu manipulaci jednou rukou. Z toho co sem měl možnost vyzkoušet, tak nemá konkurenci. U cestování bych se bál, že když bych ho někam dal s ostatními věcmi, že by se mohl ten uzávěr o něco opřít pootevřít, pak bágl někde položíš nakloníš a máš to venku. Takže na cestování bych volil něco s klasickým závitovým uzávěrem. Jinak auto, dílna, kancl bez chybičky.  

Tak tady je ještě varianta samého, kde si zakládají na tom, že to fakt nevyteče, tak, že to dali i do názvu: https://www.stanleytermosky.cz/p/stanley-classic-series-termohrnek-neverleak-250ml-kladivkova-zelena 🙂

Takže furt řeším jen to, jestli to vydrží rozumně teplé těch třeba 6 h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam pullitrovej tefal mug a drzi. Delaji i mensi varianty. Pripadne muzu zkusit jak je to po 6 hodinach, ale jestli chces ten mensi, tak samozrejme cim mensi objem, tim driv vystydne.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Zmrzlinar napsal:

Na výlety za chladnějšího počasí bych rád nějakou minitermosku/termohrnek na kafe. Cestuji sám, tak mi stačí fakt malý objem, mám radši méně silnějšího kafe + nechci do batohu další závaží.

Koukal jsem na tady asi dvěstěkrát doporučovaného výrobce Stanley, konkrétně tuto https://www.stanleytermosky.cz/p/stanley-classic-series-termohrnek-do-jedne-ruky-250ml-kladivkova-zelena

Píší výdrž horkého nápoje 3 h. Já bych byl rád, aby to kafe teplé (= fakt nemusí být horké) vydrželo tak dvojnásobek - je to reálné? Máte někdo zkušenost s tímto prckem?

Thermos style treba.Koupil jsem ho zene a po 6h kafe porad horke.Opravdu funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se na Life venture, na zdejší doporučení ji mám rok a více než spokojenost 😌 

Je na 3dcl a 4-5 hodin drží slušnou teplotu a je skladná 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V polovině října jsem odlétal na dovolenou a zjistil, že nemám vhodné příruční zavazadlo do éra. A taky něco na delší procházky, kratší výlety a tak. Teda - mám různé tašky, i přes rameno, od Maxpedition, ale všechno to vypadá dost takticky a nehodí se pro každou příležitost. Před nějakou dobou jsem zde o tom diskutoval a byla mi doporučena tato taška. Tehdy vyhrála brašna Maxpedition Jumbo, ale nakonec jsem se dočkal i této civilnější varianty, Maxpedition Entity Tech Sling Bag o objemu 10 litrů, v šedé barvě. Navíc ji měli v Armed Pardubice, zajel jsem tam, prohlédl a koupil, nebylo co řešit. Taška se při dovolené osvědčila na jedničku, na těle sedí lépe než cokoliv, co mám, dokonce se mnou absolvovala dvouhodinovou svižnou jízdu na čtyřkolce po poušti, většinou v horším terénu ve stupačkách. Ani se nehnula a co víc, ani jsem o ní na zádech nevěděl. Podle fotek jsem měl trochu výhrady k vnitřnímu uspořádání, to se ale v praxi ukázalo jako téměř dokonalé. Výhrady? Žádné. Vlastně jen pocit - tím, že jsem od Maxpedition zvyklý na taktické tašky z tuhých látek s vysokou gramáží a bytelnými zipy, říkám si, že tohle nemůže vydržet hrubší zacházení. Na druhou stranu, tohle je sice civilnější verze, ale za zipy nervu jako smyslů zbavený a je to stále Maxpedition, tak snad vydrží. Zatím mohu tašku jen doporučit, vejde se do ní spousta věcí a jak jsem už psal, skvěle sedí na zádech. 

Screenshot_20221014_195834_com.android.chrome~01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na výlety za chladnějšího počasí bych rád nějakou minitermosku/termohrnek na kafe. Cestuji sám, tak mi stačí fakt malý objem, mám radši méně silnějšího kafe + nechci do batohu další závaží.
Koukal jsem na tady asi dvěstěkrát doporučovaného výrobce Stanley, konkrétně tuto https://www.stanleytermosky.cz/p/stanley-classic-series-termohrnek-do-jedne-ruky-250ml-kladivkova-zelena
Píší výdrž horkého nápoje 3 h. Já bych byl rád, aby to kafe teplé (= fakt nemusí být horké) vydrželo tak dvojnásobek - je to reálné? Máte někdo zkušenost s tímto prckem?

Tohle je nejlepší termohrnek co jsem kdy měl. Nemá žádné super komplikované systémy těsnění, ale díky kvalitnímu zpracování neteče a neotevírá se ani volně hozený v tašce.

https://www.nespresso.com/de/de/order/accessories/vertuo/touch-travel-mug-thermo-kaffeebecher
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Termoska Sigg Hot & Cold ONE Light 0.55 l, 300 g. Mám ji asi 5 let, tahal jsem ji na treky a maximální spokojenost. Dělají ji i o objemu 0.3 l, dají se k ní dokoupit další uzávěry a těsnění.  https://sigg.com/en/thermo-flask-hot-cold-one-light-brushed-0-55-l/

20221113_234405.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...