Jump to content

EDC | Every Day Carry

Maxel
 Share

Recommended Posts

• Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jsem skončil u lahve QUICK FLIP-u a myslím, že budu v nákupech pokračovat …. Dík kluci :0D 

3342B887-C4A4-4526-A1C0-9BC1E20A5573.jpeg

Edited by Lobber

Schválně si s tím zkus něco uříznout. Já úplně čuměl, jak to fachá ... 

Super věc a kdo nezkusil, tak neví...

Myslím, jsem tu už ten svůj i někdy dával...

PXL_20220426_184138057.jpg

Ja mel podobnou pilku od Husquarny, vozil jsem to v aute a asi za dva roky jsem nenasel jedinou vec kterou bych s tim potreboval uriznout, takze sla nakonec pryc. To fakt mate jako EDC tohleto jo?

Tak 3 dny od nákupu 1,6l na čaj / džus  ….. mi dnes do práce přišla ještě zásilka s 4dcl na kaffee a pro přítuly 7dcl na ty její slavný shakery 🤣

7ADD82C3-5736-4164-9F14-89EDE0B7902C.jpeg

• 3 weeks later...

Kluci, asi blbě hledám …. 
Ale existuje na trhu nějaká čelovka s tokem okolo 3000lum, aniž by měla v zátylku ten bazmecht alá akumulátor ???

Svým způsobem ano, je tam fajn i jako záložní adaptér. Ale za předpokladu, že lezete do spacáku s nasazenou čelovkou, kvůli prudkému vystartováni z bivaku při záběru životního úlovku, je celkem nekonformní. 

ty na které jsem narazil, tam mají ten akumulátor “ na pevno “. Nebo se pletu a dá se sundat ?! 
Nejlépe zn. Fénix

Edited by Lobber

Kupříkladu o čelovce Fenix HP30R V2.0 prodejce říká:

“Baterie jsou umístěné v odděleném pouzdře na nastavitelném kabelu, které lze nosit na zátylku, umístit na opasek, do kapsy a nebo do batohu. Zvyšuje se tím komfort nošení a v zimě jsou baterie lépe chráněny proti mrazu.”

(A ujasni si rozdíl mezi “konformní” a “komfortní”. O “bazmechtu” nemluvě…) 🍻

Armytek dělá celkem děla. Máš to všechno v jednom těle. Už dělají i 4000 lm. Jinak dost silně pochybuju, že ti taková darda bude svítit déle než minutu, to nemůžeš uchladit. Teda pokud nelovíš v arktidě.

před 16 hodinami, Lobber napsal:

Kluci, asi blbě hledám …. 
Ale existuje na trhu nějaká čelovka s tokem okolo 3000lum, aniž by měla v zátylku ten bazmecht alá akumulátor ???

Svým způsobem ano, je tam fajn i jako záložní adaptér. Ale za předpokladu, že lezete do spacáku s nasazenou čelovkou, kvůli prudkému vystartováni z bivaku při záběru životního úlovku, je celkem nekonformní. 

ty na které jsem narazil, tam mají ten akumulátor “ na pevno “. Nebo se pletu a dá se sundat ?! 
Nejlépe zn. Fénix

Su, napriklad