Přejít na obsah

Spořící účet, která banka?


Doporučené příspěvky

JT banka nabízí  :  Minimální vklad není omezen, podmínkou je, že ke dni založení vkladu máte nebo jste měl/a produkty Clear Deal (vklad nebo investici). V ostatních případech je minimální vklad 500 000 CZK. Spořicí účet (vklad s 1 denní výpovědní lhůtou) může mít klient sjednán pouze jeden. Na vkladový účet můžete kdykoliv vkládat peněžní prostředky. Podmínky vedení spořicího účtu se řídí podmínkami pro vklad s jednodenní výpovědní lhůtou. - aktuálně úrok 0,9%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dubnu jsem zakládal u moneta a k běžnému účtu Tom vše zdarma, je možnost spořák 1,5%. Nevím jak je to teď. Ale lepší bude si pročíst vlákno Jakou máte banku. Je tam Patrik a vždy dobře poradil. Zbytečné zakládat nové vlákno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes lze považovat za úspěch 1 % p.a. Aktuálně mě napadá jen Hello do 300 tisíc, nebo Equa do 200 tisíc (je ale podmínka 3 platby kartou za měsíc, já to řeším dobíjením účtu u Regiojetu po koruně, plním totiž takto podmínky u více bank, takže těch plateb za měsíc potřebuji o dost víc). Pak jsou nějaké starší účty, které mají víc, ale ty už si nový klient nezaloží.

Bída přišla na Kozáky, klidně bych nějaký ten účet s více než 1 % p.a. "uživil"

Ještě je tu možnost stavebního spoření, které vychází díky státní podpoře slušně, vložit tam jednorázově 120 tisíc a předplatit si tím státní podporu, ale vázat se kvůli tomu na 6 let? Snad jen pokud jsou to pro někoho nepodstatné peníze a po 6 letech jako když je najde.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mBank, ale tam je to drbání se pravou rukou za levým uchem. Je možné založit spoření s určitým cílem, max. na 100 tisíc na jedno, takže celkem 800 tisíc, ale musí se tam každý měsíc něco přisypat,.. celé mi to přijde takové překombinované. Úrok 1,2 % p.a.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Patrik napsal:

Ještě mBank, ale tam je to drbání se pravou rukou za levým uchem. Je možné založit spoření s určitým cílem, max. na 100 tisíc na jedno, takže celkem 800 tisíc, ale musí se tam každý měsíc něco přisypat,.. celé mi to přijde takové překombinované. Úrok 1,2 % p.a.

Já tam nastavil korunu a neřeším to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...