Přejít na obsah

Jaké diver´s? Steinhart vs Seiko


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Podle me jsou ty suma lepsi... Dle tvych poslednich vlaken se nudis a proste si musis neco koupit abys uhasil tu zizen po novych hodinkach :D nech si vyborna Suma a kup neco levneho pro radost...

 

To jsi asi vystihl přesně.Lepší Suma...díky.

to Tada: Archimede nevypadají špatně,ale je to něco jako Sumo,jak napsal Radimk"Steinhart hrubě tesaný pařez" a o to tu asi půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Radim: ne nechci porovnávat,jen mám takové chmurné myšlenky dát Suma pryč a prubnout ty Steinharty.Napsal jsi to ale dobře.Co přesnost u těch Steinů,zpracování?Nějaké domácí foto někdo nemá?Luneta je dost masivní,jaký je průměr sklíčka?

 

Něco málo sem zkusil tady:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/18755-steinhart-triton/page__p__263857__hl__triton__fromsearch__1&do=findComment&comment=263857

přesnost - je tam klasická ETA 2824, takže to se Steinama nemá co dělat, ta půjde vzladit dobře.

Zpracování - nejde srovnat se \seikem, ty jsou všeobecně na vysoké úrovni a u Steinů najdeš stopy po obrábění a pod.

Navíc Seiko je leštěné, a i broušené plochy jsou dokonalé.

Steiny jsou dost hrubé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po těch zrovna koukám,abych pak nelitoval těch Sumo.

to Radimk: přelousknul jsem tu tvojí recenzi a to ty Steinharty mají takové nedostatečky?

 

Ty mouchy tam byly. Ale já sem docela punťa a navíc v porovnání třeba s tím Seikem tam byl viditejnej rozdíl v kvalitě..

Já to spíš dával za vinu tomu, že to byly jedny z prvních hodinek nové serie. A po servisním zásahu AD ( Kuba) byly ve stoprocentní kondici.

Nicméně - červíček vrtal..

Tady tento cifr to zase posouvá váýš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dnes vytáhl do světa Suma. Poslední dobou nosím spíš Monstra, páč jsem byl nucen přiložit ruku k dílu- (už sem toho ale prý do.je.bal dost, tak mám spíš jen radit... troubové..) a můžu znovu říct - Suma si nech. Kup i Štainy a pak to rozstřel, ale ty hodinky patrří každé jinde.

Paradoxně- designem a uživatelsky bych Tritony srovnal právě s Monstrama. A Suma spíš někde k PO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě ono,ty Suma jsou úplně o něčem jiném než ty Steiny.Když jsem poprvé zavítal zde na fórum tak jsem si řekl že je jednou budu mít a mám je.Teď mám roupy se jich zbavit.Asi raději došetřím a pak půjdu do těch Steinů.Chce to mít k uhlazenkám ještě nějaký "hrubě tesaný pařez".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...