Přejít na obsah

Jaké diver´s? Steinhart vs Seiko


Doporučené příspěvky

No upřímně řečeno, hodinky, které jsou vůbec k něčemu pro ponor asi vůbec nebudou ani jedny z těchto dvou. Spíš bych to viděl na nějaký Archimede comp nebo tak něco. A hodinky pro potápěče jsou ty, které se potápěčí líbí...... :D

 

Jestli víš o nějakých s tritiovými (či jinými radioaktivními) barvami které jsou vhodné pro potápěče tak sem s nimi. Archimede to bohužel nejsou, ostatně ani ten Luminox či Traser nejsou pro potápění optimální. Nemluvím samozřejmě o potápěčských počítačích (to je jiné téma, taky na flamewar :-) ), ale o čistých hodinkách.

Upraveno uživatelem prochaska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jestli víš o nějakých s tritiovými (či jinými radioaktivními) barvami které jsou vhodné pro potápěče tak sem s nimi. Archimede to bohužel nejsou, ostatně ani ten Luminox či Traser nejsou pro potápění optimální. Nemluvím samozřejmě o potápěčských počítačích (to je jiné téma, taky na flamewar :-) ), ale o čistých hodinkách.

Já nemyslel Archimede hodinky, ale právě počítač od Cressi Sub Archimede 2. Ono pro ponory asi už nic než ty počítače nemá smysl nosit. Ale to je, jak píšeš, jiný téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podival bych se v realu na Samuraje i na Monstery.

Ja presel k Samurajum a chci zpet Monstery. U Monsteru mi vadil jen den v tydnu a hodinova rafika.

U Samuraju mi vadi tah (myslim desing, kvalita v poho), luneta a barva obou raficek (mam bilou verzi).

 

Proste za me Seiko Monster, nejspis cerne v oceli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně Seiko, ETA 2824 není žádný hi-end a navíc by mě sralo, že vypadám s tou parodií na Rolex jako debil.

 

Presne tak. Jak nemam moc rad firmu Seiko (nemam pro to duvod, proste mi ty hodinky nejak nejedou) tak hlasuju pro ne. Ty druhe fakt vypadaj jako totalni kopie Rolexu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Trochu oživím diver´s rozhodování Seiko - Steinhart. SEIKO SBDC001 nebo STEINHART TRITON(30ATM)

Lákají mě ty Steinharty,ale dvoje potápky neuživím tak by Seiko musely z domu.

 

Jénže, to srovnáváš nesrovnatelné.

Seiko Sumo jsou vymazlené leštěnky, já je třeba nosím k uniformě a jsou parádní.

Steinharty jsou oproti Seikům hrubě tesaný pařez.

Měl jsem oboje, a nepřekážely si.

Teď jsem zůstal u Suma, ale ty poslední Tritony s černošedým cifrem jsou paráda co stojí za úvahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Radim: ne nechci porovnávat,jen mám takové chmurné myšlenky dát Suma pryč a prubnout ty Steinharty.Napsal jsi to ale dobře.Co přesnost u těch Steinů,zpracování?Nějaké domácí foto někdo nemá?Luneta je dost masivní,jaký je průměr sklíčka?

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...