Přejít na obsah

Omega SMPc a Laco Dortmund


Doporučené příspěvky

Zdravím vážení členové,

chtěl bych se Vám pochlubit novými přírůstky. Jsem zde na fóru už nějaký pátek a skoro vůbec se tu neprojevuji, spíš se tu učím a obdivuju🙂

Začalo to dost nevinně, chtěl jsem svoje první "lepší" automaty a tak jsem si koupil Steinhart Nav B-Uhr 47 Handaufzug. Spokojenost veliká a můžu říct, že jsem z nich byl nadšený... no ale dál jsem sledoval toto fórum a musel jsem teda mít ještě jedny na střídačku však to znáte... Pošták přišel se Steinhart OCEAN one Premium Blue... byl jsem spokojenej parchant a říkal jsem si, že mám vystaráno. No nebylo...

Jelikož se snažím být sporťák tak přibyly ještě Apple Watch ty mám do teď.
Další hlodání v hlavě, objednávka na Hamilton Pan Europ chrono... hodinky naprosto perfektní a nesundal jsem je skoro z ruky. Už toho bylo hodně, tak muselo něco z domu. Šli Steinharty.

Hamiltony mi vydržely skoro dva roky, spokojenost velká - potom mi to nedalo a znova jsem nakoukl na zdejší fórum a zas to bylo...

Chtěl jsem už "větší" hodinařinu a dlouho jsem chtěl Omegu. Tak jsem dostal velmi dobrou nabídku a udělal si radost s SMPc. Perfektní hodinky, aura, značka no prostě jsem byl u vytržení...Nebudu se o nich více rozepisovat, naprosto známé Omegy na tomto fóru...Hamilton šel o dům dál do dobrých rukou.

Nastal rok klidu a užívání SMPc...

Ano přesně zase sem tu byl a měl jsem nápad, že bych si mohl koupit do komba pilotky ale něměcké. Manuální nátah, velikostně snesitelné, co nejvíce věrné originálu a hlavně výrobce z druhé světové. Vyhrálo Laco Dortmund... 

Jo a ještě se mi možná něco rýsuje, ale uvidíme🙃

Jinak bych Vám zdejším členům chtěl poděkovat, splnil se mi sen a jsem štastnej chronopacient;-) 

Omluvte prosím kvalitu fotek, moc mi to nejde.

 

60D102F2-7C48-4A50-9B42-91C0271A3FBE.jpeg

C368BB71-3FE8-43F6-8928-4646B0916842.jpeg

2B732A2A-8590-4843-96A7-90E2D80A124A.jpeg

2DE9B486-D50E-4BF4-8224-9BF895AB666F.jpeg

DF69903E-B139-4FFA-BE3E-1CF0B162B0D8.jpeg

8AE1ABD0-D539-4D9D-AD05-7F20F3128E6D.jpeg

541FE3E6-638E-4107-9A75-55600BD0E187.jpeg

55C92362-F407-4BE1-BEA1-37E70E45D792.jpeg

694B7AED-7968-47D9-9556-75B60F77DB0D.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobrý kombo. Každý úplně jiný a tím i pocit na ruce. Já jel jenom v potápkách a začal to být stereotyp ať byly seberozdílnější. Na fóru je problém, všechno co vidim chci ať mám na ruce v mechanice cokoli třeba i lepšího. Tak to prostě je a nezměnilo se to za celou dobu co tu jsem. Až teď přišel zlom. Rád se na všechno podívám, ale co mám na ruce bych neměnil. To ale můj vztah k hodinkám vůbec nezměnilo, jen ta touha vlastnit je je najednou pryč a vubec to není špatný stav. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 7. 2020 v 13:31, Daemonultimate napsal:

Dobrý kombo. Každý úplně jiný a tím i pocit na ruce. Já jel jenom v potápkách a začal to být stereotyp ať byly seberozdílnější. Na fóru je problém, všechno co vidim chci ať mám na ruce v mechanice cokoli třeba i lepšího. Tak to prostě je a nezměnilo se to za celou dobu co tu jsem. Až teď přišel zlom. Rád se na všechno podívám, ale co mám na ruce bych neměnil. To ale můj vztah k hodinkám vůbec nezměnilo, jen ta touha vlastnit je je najednou pryč a vubec to není špatný stav. 

Do stejného stádia bych se taky chtěl dostat:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...