Jump to content

Omega SMPc a Laco Dortmund

Recommended Posts

Zdravím vážení členové,

chtěl bych se Vám pochlubit novými přírůstky. Jsem zde na fóru už nějaký pátek a skoro vůbec se tu neprojevuji, spíš se tu učím a obdivuju🙂

Začalo to dost nevinně, chtěl jsem svoje první "lepší" automaty a tak jsem si koupil Steinhart Nav B-Uhr 47 Handaufzug. Spokojenost veliká a můžu říct, že jsem z nich byl nadšený... no ale dál jsem sledoval toto fórum a musel jsem teda mít ještě jedny na střídačku však to znáte... Pošták přišel se Steinhart OCEAN one Premium Blue... byl jsem spokojenej parchant a říkal jsem si, že mám vystaráno. No nebylo...

Jelikož se snažím být sporťák tak přibyly ještě Apple Watch ty mám do teď.
Další hlodání v hlavě, objednávka na Hamilton Pan Europ chrono... hodinky naprosto perfektní a nesundal jsem je skoro z ruky. Už toho bylo hodně, tak muselo něco z domu. Šli Steinharty.

Hamiltony mi vydržely skoro dva roky, spokojenost velká - potom mi to nedalo a znova jsem nakoukl na zdejší fórum a zas to bylo...

Chtěl jsem už "větší" hodinařinu a dlouho jsem chtěl Omegu. Tak jsem dostal velmi dobrou nabídku a udělal si radost s SMPc. Perfektní hodinky, aura, značka no prostě jsem byl u vytržení...Nebudu se o nich více rozepisovat, naprosto známé Omegy na tomto fóru...Hamilton šel o dům dál do dobrých rukou.

Nastal rok klidu a užívání SMPc...

Ano přesně zase sem tu byl a měl jsem nápad, že bych si mohl koupit do komba pilotky ale něměcké. Manuální nátah, velikostně snesitelné, co nejvíce věrné originálu a hlavně výrobce z druhé světové. Vyhrálo Laco Dortmund... 

Jo a ještě se mi možná něco rýsuje, ale uvidíme🙃

Jinak bych Vám zdejším členům chtěl poděkovat, splnil se mi sen a jsem štastnej chronopacient;-) 

Omluvte prosím kvalitu fotek, moc mi to nejde.

60D102F2-7C48-4A50-9B42-91C0271A3FBE.jpeg

C368BB71-3FE8-43F6-8928-4646B0916842.jpeg

2B732A2A-8590-4843-96A7-90E2D80A124A.jpeg

2DE9B486-D50E-4BF4-8224-9BF895AB666F.jpeg

DF69903E-B139-4FFA-BE3E-1CF0B162B0D8.jpeg

8AE1ABD0-D539-4D9D-AD05-7F20F3128E6D.jpeg

541FE3E6-638E-4107-9A75-55600BD0E187.jpeg

55C92362-F407-4BE1-BEA1-37E70E45D792.jpeg

694B7AED-7968-47D9-9556-75B60F77DB0D.jpeg

Díky za komentář😉 radost mi dělají... dobrá připomínka k chronům asi časem něco seženu, ale nechám to uzrát...měl bych parádní kombo to je fakt🤔

• 2 weeks later...

Dobrý kombo. Každý úplně jiný a tím i pocit na ruce. Já jel jenom v potápkách a začal to být stereotyp ať byly seberozdílnější. Na fóru je problém, všechno co vidim chci ať mám na ruce v mechanice cokoli třeba i lepšího. Tak to prostě je a nezměnilo se to za celou dobu co tu jsem. Až teď přišel zlom. Rád se na všechno podívám, ale co mám na ruce bych neměnil. To ale můj vztah k hodinkám vůbec nezměnilo, jen ta touha vlastnit je je najednou pryč a vubec to není špatný stav. 

V 17. 7. 2020 v 13:31, Daemonultimate napsal:

Dobrý kombo. Každý úplně jiný a tím i pocit na ruce. Já jel jenom v potápkách a začal to být stereotyp ať byly seberozdílnější. Na fóru je problém, všechno co vidim chci ať mám na ruce v mechanice cokoli třeba i lepšího. Tak to prostě je a nezměnilo se to za celou dobu co tu jsem. Až teď přišel zlom. Rád se na všechno podívám, ale co mám na ruce bych neměnil. To ale můj vztah k hodinkám vůbec nezměnilo, jen ta touha vlastnit je je najednou pryč a vubec to není špatný stav. 

Do stejného stádia bych se taky chtěl dostat:-)

V 20. 7. 2020 v 18:40, Daemonultimate napsal:

Však já moc nepočítám s tím, že to stadium bude na dlouho, ale ty hodinky se o to moc snaží. ;)

Ono to je tak jako když by říkali "kup si mě" 😁