Přejít na obsah

martar

Doporučené příspěvky

https://diveintowatches.com/2020/07/07/blancpain-bathyscaphe-mokarran-edition/

Teda, jak mi zelený hodinky nic neříkaj, tak tohle je fajn. Hlavně proto, že udělali nodate verzi. A ta barva je podle fotek proměnlivà jak motýlí křídlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povidám si tu sám pro sebe, ale to nevadí, jsem zvyklej z karantény :)

Líbilo by se mi, kdyby Blancpain v řadě Bathyscaphe dělal nodate limitky s gradient cifrem pravidelně. Nějaká decentní barevná verze by mohla být díky diametru 42mm a úzké lunetě to, na co už čtyři roky čekám... ideálně teda v oceli. Líbí se mi i tematika většiny FF limitek (ty pohádky pro hejly... jak by asi řekl YPO :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tadle limitka je super, keramická broušená pouzdra Swatch Group prostě umí, cena no je to dost za hodinky na hadru ale nepřijde mi nereálná, navíc je bez data což z nich dělá nejlepší bathyscaphy hitherto. @martar Hele spíš kdyby dělali 40mm Fifty Fathom klasiku bez data jako součást kolekce, všechny 40mm FF jsou jenom limitky za randál s nic extra datumovkama (milspec to datum odpustím ty bych bral všema deseti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martare, ja te taky podporim, at si taky nepovidas sam. :)

Uprimne se mi docela se mi libi, takovy hlubinna morska zelena. Sam se ale taky primnouvam za nejakej 42mm model bathyscaphu bez data. Me osobne brala i HODINKEE LE.

Nebo jak pise Exi - zmensit klasicky FF ze 45 na 40 mm. Mel jsem ty 45ky na ruce a je to velky dost proste uz. Jeste by si mozna mohli odpustit ten BLACNPAIN napis na boku pouzdra. A samozrejme zlevnit :D Ale jo, driv nebo pozdejc na nejaky BP dojde. Musi se ale naskytnout nejaka dobra nabidka, ten secondary market ale holt neni moc velkej, neni to Omega nebo Rolex.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 7. 2020 v 17:59, krtenek napsal:

Pěknej Kickstarter. 🤓 (nemohl jsem si to odpustit).

Krtenku, nejdřív jsem ani nechtěl reagovat, protože jsi evidentně nikdy neměl hodinky z Bathyscaphe řady -  jedno jestli v titanu, oceli či keramice - v ruce. Kdyby jo, slovo kickstarter bys fakt v týhle souvislosti nenapsal. Ale protože z tyhle nodate verze mám opravdu radost, hodím ti sem odkaz na další fotky...

http://oceanictime.blogspot.com/2020/07/blancpain-bathsycaphe-mokarran-limited.html?m=1

 

291516972_BLANCPAINBathscapheMOKARRANLimitedEdition01.thumb.jpg.2bb97caabae82d99a8cf2a775024d4c5.jpg

415204840_BLANCPAINBathscapheMOKARRANLimitedEdition07.thumb.jpg.c855e4ffdf3653d1e5aa042d41e7ea8c.jpg

1377816558_BLANCPAINBathscapheMOKARRANLimitedEdition08.thumb.jpg.34ed45e5e7c1402564b5dc7ec316736d.jpg

Ta datumka na standardních Bathy byla jedna ze dvou věcí, která mě na jejich tříručkách štvala. Proto mám radost, že udělali limitku, kde zmizela.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...