Přejít na obsah

Tag Heuer Carrera Heuer 02


Radek Cigi

Doporučené příspěvky

Novinka...

Možná se vám budou zdát nudné nebo retro, ale mně se docela líbí. A hlavně mě láká ten kalibr Heuer 02.

 

https://www.ablogtowatch.com/tag-heuer-brings-the-heuer-02-movement-to-new-standard-production-carrera-models/

 

TAG-Heuer-Carrera-Sport-Chronograph-Heuer-02-1.jpg

TAG-Heuer-Carrera-Sport-Chronograph-Heuer-02-2.jpg

TAG-Heuer-Carrera-Sport-Chronograph-Heuer-02-3.jpg

TAG-Heuer-Carrera-Sport-Chronograph-Heuer-02-5.jpg

TAG-Heuer-Carrera-Sport-Chronograph-Heuer-02-8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, prischera napsal:

Včera jsem je fotil, jsou moc dobrý.

 

 

Paráda! Zrovna ty černý a modrý se mi podle fotek líbí nejvíc. A jaký si z nich měl pocit na ruce (v ruce) ve srovnání s Carrerami s calibrem 16? Mně se tohle rozmístění subciferníků 3-6-9 líbí. Už mají ofiko cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem něco dohledal - cca 5,5k euro. No, 44 mm na moje 19 cm zápěstí...hmm :rolleyes:. Nějaká chrona v automatu bych si koupit chtěl. A ta cena by byl asi strop, takže je musím časem okouknout. Díky za info, Prischero a gratuluji k 7.500 příspěvkům tady :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, bandicoot napsal:

Jsou supr. Pro mě novinka roku. Nic nepřebývá, nic nechybí. Teda jo, akorát přebývá 2mm na průměru.

Nene, naopak, nositelná velikost :-). Též se mi líběj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mna su to krasne kusky. Najviac sa mi pozdava ta cierna s medenymi detailami. Nadherne. Cena mi pride aj s ohladom na inhouse dost vysoka. Ak by sa to orientovalo okolo 4tis€, tak idem do toho. Akurat by mi vadilo, ze sa trosku napr fontom pisma podobaju na aquaracer v chronu. Sice s Valjoux 7750, ale lacnejsie o 2000€. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎10‎.‎07‎.‎2020 v 22:07, bandicoot napsal:

Minulá verze s tímto strojem  byla pak v kamenných obchodech i v tuzemsku ve slevách 40% ne?

To bych se tady bál vysolit retail price.

Sem debil, nebylo to 40%, ale míň a hlavně to nebylo na tenhle inhouse Heuer 02 ale předchozí chronografový strojek Heuer Seiko.
Takže se kaju a rituálně si sekám malíček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...