Přejít na obsah

Oblekofky/košilofky


LovecK

Tož aké ty kežl/oblekofky?  

42 hlasů

  1. 1. Jaké z této trojky? Nebo třeba jiné?

    • Junghans 027/4002.44 bakelit nebo 027/4002.46 safír
      1
    • Nomos Metro Datum 1102
      16
    • Grand Seiko SBGM221
      23
    • Nějaké jiné?
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ahojte,

potřebuju něco ke košili/obleku, do užšího výběru postoupili tyhle 3 hodinky. Ano, od Ety v Junghans ke GS je to kus cesty, ale na to já nehraju. Aspoň je vidět, jakou roli hraje cena, končíme kolem 100t Kč, ideál je 50-70t. Podmínkou je světlý cifr, datum, mechanika - automat nebo ruční nátah. Poprosím Vás o hlasování, případně když by Vás něco napadlo, tak směle s tím sem. Zápěstí mám 18-18,5cm. Snad všechno

Díkec Lovec.

 

2A8D47DC-54DE-4A93-8B03-E39E6F3B9FFD.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oblekovky nosím nejraději, mám pro ně slabost (obvod mého zápěstí odpovídá Tvému, tvarově lovecký salámek). Mně se líbí všechny tři uvažované. Každé mají něco do sebe. Při bližším srovnávání by snad vyhrály Nomos. Ale než zmíněné Metro spíše Orion, Ludwing (?). Jinak bych před Seiko upřednostnil, jde čistě o věc oka a určitého staromilství, Junghans. Jenže vybíráš pro sebe... Budeš to mít těžké. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se libi Junghans max bill, kterakoliv z jejich variant, co se ti zalibi. Pokud nenosis oblek uplne porad, nekupoval bych moc drahy hodinky a vic penez bych pak soupl do volnocasovych, kdy z nich mas to pravy poteseni.

Jinak je oblekovek s datem hrozna spousta, kor kdyz vezmes cenu +- 0 az 100

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto GMT Seika jsem před časem zkoušel v Chronoshopu, měli je tam v bazaru. Od té doby jsou to moje graily. Neskutečně pohodlné na mém 17,5-18cm zápěstí. Zpracování špičkové, leštění indexů a ruček, jsou to jedny z těch, co je potřeba vidět naživo, aby opravdu vynikly. Tenkrát tam byly za 80k a takový rozpočet jsem tehdy rozhodně neměl, ale určitě je jednou budu mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, dekuji vsem! Hlasovani se vyviji tak, jak jsem cekal. Priznam se, ze jsem sam sobe dal hlas Nomoskam... ;)


Jinak SBGR261 mi bez toho GMT prijdou takove prazdne, Ahoiky budou vzhledem k velikosti a nozkam na hrane (mel jsem Tangente 38 Datum a ty byly pocitove akorat), Orion a Ludwig jsou na me uz hodne paprdovský. Panoreserve jsem mel ulozeny v ch24, ale 2kila za oblekovky opravdu nedam... Noramisy jsem neznal a líbí se mi, Sašo, díky! Sinny jsem mel v sirsim vyberu, ale do uzsiho nepostoupily, treba stejne jako Seiko spb113j.

Kouzlo Orientu jsem doposud neobjevil... ;)

Pokud Vas neco jeste napadne, smele s tim sem a do me! Spasiba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, AndyAaron napsal:

Ja bych se primluvil za Junghans, ale misto max bill bych vybral Meister
Jinak z tveho vyberu davam hlas GS emoji6.png

Andy, mám v té řadě svého favorita: 027/4130.00

před 2 minutami, Liqid napsal:

Ber GS, na fotce to tolik poznáš, ale na živo je to úplně jinej sport. Ty detaily na cifru...superlesk :)

GS jsem měl jen jedny, byly to SBGA003, ale na to zpracování nejde zapomenout. Jak tohle dopadne? To bude překvapení snad i pro mě... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navrhoval jsem je v jiném vlákně, ale hodí se i k tvým požadavkům. Jsou i o něco nižší než GS (12,4mm vs 13,7mm) a mají manufakturní strojovnu. Mnohostranně leštěné indexy by mohly dělat velkou parádu. Jo a můžeš se dívat, jak je na tom měsíc :)

https://www.hodinky-koscom.cz/frederique-constant-classics-moonphase-manufacture-fc-715s4h6-k0000017

https://frederiqueconstant.com/news/when-beauty-and-know-how-are-one/

https://www.ablogtowatch.com/frederique-constant-classic-manufacture-moonphase-2015/

Frederique Constant FC-715 KOMISE 420200015 - komisní prodejFrederique Constant FC-715 KOMISE 420200015 - komisní prodej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...