Přejít na obsah

Omega Mark II Co axial


Camel

Doporučené příspěvky

Ahoj. Mám dotaz, spíš utvrzení s výběrem. Líbí se mi značka Omega. Tam jsem si jistý. Nicméně pořád nejsem přesvědčen výběrem. Mám v merku Mark II nové. Ale samozřejmě koukám i po klasice. Moonwatch. 

Jestli to tady někdy bylo tak se omlouvám a prosím odkaz. Někde jsem nenašel. 

Díky za případné reakce. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to kalibr se sloupkovým kolem a je velmi spolehlivý...myslím že základ je Piquet..měl jsem je v SMP chrono a úplně v pohodě, černo-bílé Marky jsou fain, bral bych je...Moonwatch je klasika, která má velký příběh a chytne za srdce...Co se týká kalibrů, musíš se rozhodnout zda automat, který je pohodlný vs. nátah s retro - strojkem řekl bych...Budeš mít těžkou volbu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně,to jsem potřeboval.Mám přesně v oku tu černobílou kombinaci.Ta oranžová taky není spatná ale na mě moc sport.To Rio vůbec,to je moc.

Jinak přemýšlím tak že u těch Marků je WR 100m ale moc jsem nikde nepochopil jak u Moonwatch.Hesalit 50M ale safír nikdo uvádí 100m,nicméně OMEGA též 50m?

Mark pěkné lumi. Na peníze podobně.

Zase safír u Moonwatch je pecka.Musí se nechat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

😂asi chápu.Takže když už Moony tak plasťáky.

Nicméně já ty cibule z ruky nesundám tak u těch Marků ten safír bude asi praktičtější.Přeci jenom nejsem gynekolog.

Ale je mi jasný že ten soudek bude vypadat. Samozřejmě do prvního vrypu.Jako s tou károu.Do prvního důlku u supermarketu po nákupním košíku.Potom už je to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...