Přejít na obsah

20 let staré Superoceany - koupit?


Davidofs.cz

Doporučené příspěvky

Pohrávám si s myšlenou, koupit 20 let staré Superocean 1, vyráběné v letech 1995-2002. Podle fotek jsou zdá se v dobrém stavu, strojek je B17, modifikovaný 2824-2. Protože takto "staré" hodinky ještě nemám, můžete mi poradit, na co si dát pozor, případně měl bych dělat nějaký preventivní servis? Hodinky prý šlapou dobře, odhaduji +-5 sec/ denně, což se myslím udává i v parametrech u výrobce. Lumi je horší, lze ji nějak obnovit, cca za kolik?

108463919_956911201492287_2124271198383097066_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=tsElj5J5fMEAX8UE1cc&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=d50a7fb4404aea7581d9a503a115ac10&oe=5F35C519

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Predpokladam, ze jde o tyhle: 

Jestli slapou presne, tak asi neni co resit. Pocital bych nekdy v budoucnu se servisem strojku + pretesneni. Az to bude potreba.

Kazdopadne za 31k imho dobra nabidka.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo, to byly ony. Uz jsou pryc. Co vam budu povidat. Novy vlastnik spokojen, ma partnerka spokojena a ja pry taky, podle ni 😅

A muj nazor je, ze modifikovana eta je na servis lepsi nez in-house. Protoze tu zvladne servisovat kazdy lepsi hodinar. I Bondovky jsem si bral s kalibrem 1120, prave kvuli snadnejsimu servisu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsme něco rozepsáno, ale Delawer to vyřešil :).

Každopádně vidím, že se motáš pořád kolem B, zkusil bych tady poptat Colty, poslední dobou tady chodily za dost dobré ceny. Vyzkoušíš je a když nesednou, pošleš je dále. Sám jsem tady pouštěl před nějakým časem tyhle GMT, tuším kolem 36k? Byl to ročník 2008.

unnamed.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...