Přejít na obsah

bronze Zelos Abyss 2 black 3000m


Doporučené příspěvky

hodinky ma zaujimali od zakladnej skoly ked este boli primky nieco top a takpovediac jedine v ceskoslovensku. vymenil som uz niekolko znaciek a modelov ale vzdy sa vratim k diverom. tie sa mi pacia najviac. i ked mam malu ruku tam mam radsej vecsie hodinky cez 42mm. pred nedavnom som tu v bazare videl bronzove hodinky. doteraz som im nevenoval ziadnu pozornost ale na fotkach ma zaujala patina na nich tak som sa rozhodol ze by som ich skusil. v plane je aj skusit pomoct patine sa prejavit ;)

po dakom hladani na nete co vlastne existuje v bronze som znova skoncil pri potapacskych. nasiel som 2 znacky co sa mi pacili. cena za pouzite asi priblizne rovnaka tak nakoniec rozhodla znova velkost :) tak som kupil: 

Zelos Abyss 2 black dial 3000m

specifikacia: https://zeloswatches.com/products/abyss-2-3000m-bronze-black-dial?variant=4886269624347

hodiky vobec nevyzeraju na ruke velke co ma prekvapilo. sedia mi dobre. este sa musim rozhodut aky remienok na ne dat pretoze textil a kozu nemam rad ked ich pouzivam aj do vody a to potom dlho schne :( alebo mozno sa mylim- ak niekto poradi budem rad.

niekolko fotiek po rozbaleni:

 

IMG_3152.jpg

IMG_3140.jpg

IMG_3141.jpg

IMG_3145.jpg

IMG_3146.jpg

IMG_3151.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

konecne prisli remienky od aliho 😉.  ten zeleny ma prekvapil ze je ta ista farba ako fosfor. zelezny mesh bude treba skratit. i ked nie som si isty ci farba vydrzi. mal som vzdy len cistu nerez a s tou som spokojny. je pre mna velmi pohodlny a mesh nie je na kazdych hodinkach.  len skoda ze to este nemozem nosit a skusit (kvoli zrananiu ruky) :( 

 

IMG_3771.JPG

IMG_3772.JPG

IMG_3773.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...