Přejít na obsah

Nové potápky do 50 k


watchboy

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Právě mám na ně moc vysoké specifikace. LHC by byly super kdyby tam neměly tu devítku :D 

Zatím mi z toho vychází starší TH Aquaracery nebo prostš smp. Možné jsou ještě Edox skydiver, ale tam teda fakt nevím.

Nic jiného už mě moc nenapadá 

Snímek obrazovky 2020-07-15 v 21.54.31.png

Snímek obrazovky 2020-07-16 v 15.14.29.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle starší TH neee. Mě osobně se vůbec nelíbí a cena je nesmysl. SMPc, LHC, nebo ještě jakž takž ty nový Akváče... Ale jsou to všechny leštěnky a "dressy divery", jako tooly v rámci mainstream švýcarů v týhle ceně nemají Aquisy konkurenci. IMHO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se obavam, ze za pade nekoupis vlastne nic jineho, nez to co uz mas. Jen v jinem kabatku. Takze bych to videl smerem k Japonskym morim, nebo Doxa Sub. Pripadne Rado prodej a kup si treba ty Omegy. Takhle totiz budes mit dvoje stejne hodinky. Max s jinymi indexy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Andy518 No to je pak další otázka jestli jít do Bondovek nebo rovnou do BB58 a to taky asi nebude jednoduchý výběr :D 

@Conn Díky za postřeh, no možná to tak dopadne i se mnou :D 

Ale pokud půjdu už do dražších diverů, tak to už budu muset určitě pustit ty Rada jelikož to už bych si asi neobhájil a je otázka jak dlouho se tady ty Rada můžou prodávat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně potápky zas tak často nenosím, raději nosím svoje Tudor Heritage ranger nebo Tudor style, takže mi jedny lepší divery asi stačí :D Navíc mám ještě Steinhart ocean one, které mám jako otloukánky/Tooly takže ty jsou kdyžtak v záloze vždy :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, watchboy napsal:

Toho jsem se trošku obával, že s těmi nároky co mám už nic dalšího v nabídce v podstatě není. Takže je velká pravděpodobnost že skončím asi s Omegama a Rada možná pustím dál abych neměl dvoje divery. 

Ono to neni o narocich, nebo o nedostatecne nabidce. V tuhle chvili je to spis o budgetu. Lovis ve stejnych vodach, takze ulovis tutez rybu, byt bude trosku jinak vypadat. Velikost, pocet kosti, kvalita masa, to bude v zasade stejne. 
Prodej Rada a kup neco, co bude plne vyhovovat pozadavkum. Jestli opravdove divery, vem Doxy. Kdyz je stejne nenisis moc casto, nebude vadit ze jsou “jine”, protoze jsou spravne jine. Omegy fajn, ale jsou to “hogofogo lestenky”. Nic proti nim, nove vlnky se mi hodne libi! Ale ta prava, toolova, potapecska DNA tam, pro me, uz neni. Pokud kdy byla. A nebo se na to vyprdni a nech si Rada, jestli s nima nemas nejaky problem. Jsou fajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, watchboy napsal:

Já osobně potápky zas tak často nenosím, raději nosím svoje Tudor Heritage ranger nebo Tudor style, takže mi jedny lepší divery asi stačí :D Navíc mám ještě Steinhart ocean one, které mám jako otloukánky/Tooly takže ty jsou kdyžtak v záloze vždy :D 

Tak tim tuplem bych prodal Rada a sel rovnou o stupen vys. Protoze vim, ze ja osobne bych tam sel stejne driv nebo pozdeji. :) Protoze jak rikas, tak otloukanky uz mas plus Tudory. Jedny poradny potapky se tak daji ospravedlnit :) (nic proti Radu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každy to máme trochu jinak . Co se týče potápek měl jsem jak staré Omega PO tak nové 8500, pak PAM 112 , seiko Sumo a teď jsem skončil u MIDO a jsem nadšenej 👍👍👍, hlavně ta regulace tahu ta je super a nestojí raketu . K nim mám Omega moony a zatím jsem v klidu 😄😄. Ale  tady na fóru tvrdit , že jsou poslední je blbost..... zatím sem spokojenej.
Myslím, že to úplně neni honit se za značkou .... jde o tvoji spokojenost .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Slaco Ty Mida vypadají sakra dobře, jen jsou v černé barvě celkem blbě sehnatelné co jsem koukal.

Nebo to ještě dopadne tak že si sám koupím ty Certiny DS Diver Action které prodávám v sekci prodám, za kamaráda 😄 Jsou to vlastně zatraceně pěkný hodinky a super alternativa k Radům a cena 16 000 je víc než příznivá, zvlášť když jsou úplně nové, nenošené a cena u AD je asi 23 300 kč :D

Nejsou špatné, co myslíte ?

 

DS_ACTION_kopie_ (kopie).jpg

DS_ACTIO (kopie).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mida i Certina fajn :)

S bondovkama jsem jen vychazel z toho, ze je autor tematu zminoval. A prislo me to podobne jako u me. Ja mel bondovky v hlave uz pred lety, kdy jsem na forum prisel. Cele ty roky je mel porad na pomyslnem seznamu, ale nikdy je nekoupil. Az ted. Kdybych je koupil uz pred lety tak jsem si usetril penize :) Na druhou stranu ta cesta taky byla fajn a kdo vi, jestli jsou to posledni potapky :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhle já myslel že dělají dvě barvy modrý a černý a teď koukám že je to taková tmavě modrá, díky za objasnění :)

Ohledně těch Omeg tak jí si prostě nejsem jistej jestli chci dávat tolik peněz za divery, jelikož prostě raději nosím jiné styly hodinek a ty peníze dám raději tam.

Co se týče těch Certin, tak když se nad tím zamyslím tak jsou vlastně naprosto super volba jelikož splňují v podstatě všechny moje náročné požadavky :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...