Přejít na obsah

Ukradené hodinky


Lookyn

Doporučené příspěvky

Zdravím místní osazenstvo s hodně nepříjemnou zkušeností a s obrovskou prosbou...

Pokud to nijak neodporuje pravidlům fóra, tak bych se zkusil obrátit na zdejší mágy.

Vezmu to asi jen v kostce...

Včera v podvečer v Mostu (já vím...) jsem měl schůzku za účelem prodeje hodinek, při které mi byly všechny ukradeny. Pachatelé utekli a já strávil několik hodin sepisováním krádeže s příslušníky Policie ČR. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování bych se s dovolením zdržel dalších detailů...

Samozřejmě moje velká chyba s důvěrou k někomu cizímu a celkově naprosto začátečnické chyby... nechlapsky jsem hodinky obrečel a popel si na hlavu sypu ve velkém...

Chtěl bych Vás tímto všechny poprosit, pokud byste hodinky někde viděli k prodeji, případně o nich třeba jen slyšeli, nebo měli zrovna cestu kolem nějaké zastavárny - snažně všechny prosím o jakoukoli informaci, která by mohla vést k nalezení hodinek. Vzhledem k hodnotě hodinek bych se nedivil, kdyby se objevily v jakémkoli koutu ČR nebo i možná i v zahraničí. Odměna jistá!

Níže už tedy seznam hodinek s referenčními čísly, sériovými čísly a fotkami.

1. Zenith New Vintage 1965 - ref. 03.1965.670 - sn. 100 496 - pouze hodinky

IMG_20200710_100648.thumb.jpg.a8530f8ea3a954e2dd949ff281bf9cf8.jpg

 

2. Tissot Vintage Powermatic 80 18K Rose Gold - ref. T920407 B - sn. RM5 NBV KL3 - pouze hodinky

IMG_20200515_100913.thumb.jpg.e7127a2bdd4523580d37ff5372a30fc5.jpg

 

3. Girard-Perregaux Sea Hawk II - ref. 4990 - sn. A No. 111 - full set

IMG_20200401_105358.thumb.jpg.31bb0e18b4a86c5345fb793bfeafacc1.jpg

 

4. Audemars Piguet Classic Day Date - ref. 25574 - sn. B 97034 - full set

IMG_20191012_134145.thumb.jpg.5ecb13234ff3ef7f0a75d0a89dc3ae74.jpg

 

5. Porsche Design by IWC Ocean 500 - ref. IW 350302 - sn. 2640653 (nejsem si jistý) - pouze hodinky

20181012_165727.thumb.jpg.0399051dcf11880de01efa6f674c5640.jpg

 

Ještě jednou všem předem velice děkuji za jakoukoli informaci, která by mohla vést k nalezení hodinek! Jak jsem psal již výše - odměna jistá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Frantik: Ne, s fórem to naštěstí nemělo vůbec nic společného...

villain83: Ano, souhlasí, měl jsem je na bazoši, sbazaru... A na žádost policie jsem tyto inzeráty ještě nechal aktivní.

 

Ještě jedna prosba na zdejší komunitu, nejsem uživatel facebooku. Mohl by někdo ze zde přítomných sdílet odkaz třeba do skupiny "Nosíme hodinky" ? Byl bych za to moc vděčný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soucítím s Tebou, snad je brzy vypátrají a hodinky Ti budou vráceny. Přesto mi to nedá a musím se zeptat. Proč jsi s sebou bral všechny hodinky? Vydal jsi je pod pohrůžkou střelné či bodné zbraně? 

 

Přijde mi to dost neuvěřitelné (ne že bych Ti nevěřil), myslel jsem si, že žijeme ve vyspělé civilizaci. Každopádně kdyby na mě nemířili pistolí, tak bych se snad raději nechal bodnout.  Ale po bitvě je každý generál to je jasný, neznám okolnosti atd. Nebyly na tom místě kamery z kterých by si PČR mohla vyžádat záznamy? Přeji Ti ať jsou u Tebe co nejdříve zpátky a těm zmetkům zlámaný pracky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shewca: Díky za soucit. Údajný zájemce chtěl "koupit" všechny... Vyspělá civilizace je na Mostecku a přilehlých regionech cizím pojmem :( Ani střelná, ani bodná zbraň (možná by něco z toho přišlo na řadu později...) . Zkrátka důvěra vůči cizímu člověku a zahráli na mě divadýlko, měli to moc hezky připravené a já jsem obrovskej vůl, vím to... Člověk roky střádá peníze, kupuje, prodává a vyměňuje hodinky, nechává je servisovat - zkrátka se o ně stará, občas něco ponosí a pak je to vše v háji během pár minut... S přítelkyní jsme se doma shodli, že lepší tento konec, než skončit pobodanej na JIPce... Paní policistka nám řekla, že není vyjímkou, aby tam pobodali člověka kvůli 30,- Kč...

pavča: Chápu, dobrá taktika ;) I já už jsem měl za ty roky taková ucelená pravidla, přes která nejede vlak, ale tentokrát jsem se fakt choval jakobych prodával poprvé v životě :crybaby:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamery jsou dnes na každém rohu, jde jen o to jestli se cajtům bude chtít místo “prověřování pojistného podvodu” sjíždět i nudné kamerové záznamy se švorcovýma “místníma talentama”, když už to teď stejně nejspíš frči z nejbližšího frcu PPLkem na druhej konec republiky (a nebo u dražších věcí rovnou za čáru - sorry, ale takhle mi to kdysi vysvětlovali na kriminálce, včetně “sebekritické” poznámky že tenhle typ podniků mají obšancovanej bývalí policajti - a ti si místní čorkou pracky nezamažou). Budu držet palce, přestože šance na nalezení všeho vcelku s každou hodinou klesá. Apropos, štípli to i s krabicema/notama a nebo bez? 

PS: drahé kousky zatím spíš křečkuju než prodávám - ale v případech kdy nešlo o předem známé místní pacoše si s sebou taky radši beru někoho dalšího. Ne kvůli rvaní (naštěstí jsou to fakt “jenom” hodinky), ale protože jako svědectví i argument poslouží i nenápadná fotka “nápadníka” od vedlejšího stolu a nebo na parkovišti... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, držím palce ať se najdou. Hlavně, že jsi z toho vyvázl. Na mě v Hondurasu vytáhlo děcko pistol a byl jsem tak zkoprnělej tou situací, že člověk není schopný jednat.

Předpokládám, že u Tebe to bylo sice bez zbraně, ale moment překvapení stejný. Můžeš nastínit, jak se jim to povedlo? To všechny hodinky sebrali a utekli?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...