Přejít na obsah

Ukradené hodinky


Lookyn

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 150
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Wladimir: Díky moc za maila, snad se to co nejvíce rozkřikne :)

drack2: Stačí se držet základních pravidel a neslevit z nich. Schůzka jen a pouze na veřejnosti, nikomu nevěřit, hodinky nespouštět z očí a nenechat se ukecat nic z toho porušit, byť se "starý pán" vymlouvá na nemoci a zve vás do vilové čtvrti na zahradu... Vím, že jsem byl blbej ve všem, co se dalo, ale už to zpět nevezmu...

Liqid: Máš s tím nějakou konkrétní zkušenost? Napsat na nějakej global mail, co budou mít na webu nebo obcházet / obepisovat jednotlivý AD v Praze a dalších městech?

Prochy68: Jak říkali sami policisté, co situaci sepisovali a sbírali důkazy: "Sever je krutej..." Fakt největší bomba byla od policajtů slyšet jejich historky, jak přímo je okradli atd...

 

Jinak znovu všem díky za podporu a jednomu prozatím nejmenovanému členovi obrovsky děkuju za zprávu s tipem na jedny z hodinek. Předáno přímo vyšetřovateli, tak snad se věci pohnou co nejrychleji správným směrem! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Palo S. napsal:

Mam podobne neprijemne skusenosti. Problem je, ze aj tu na fore su zmrdi, ktori si veselo nosia kradnute hodinky, fotia si ich s ceckami svojich frajeriek na FB a tvaria sa ze to je v poriadku a urcite to nieje ich problem. 

Můžeš to nějak konkrétněji rozvést?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred rokmi som mal vlamacku a odcudzili mi velku cast zbierky. Vsetko nahlasene na policii, u vyrobcov a lokalneho retailu. Pred nedavnom sa na FB chronomagu objavila foto hodiniek Zeno na pozadi vytrcench koz. Su to jedny z odcudzenych hodiniek. Mam k nim doklady, krabicu, prislusenstvo....
Majitel, ktory dlhodobo zije mimo CR mi na mail kde som vsetko vysvetlil odpisal, ze som si to vymyslel a ze je to moj problem.

Nick nebudem uvadzat, je to vec pre OCTK.

ludia su zmrdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Palo S. napsal:

Mam podobne neprijemne skusenosti. Problem je, ze aj tu na fore su zmrdi, ktori si veselo nosia kradnute hodinky, fotia si ich s ceckami svojich frajeriek na FB a tvaria sa ze to je v poriadku a urcite to nieje ich problem. 

Ve tvém podpisu jsem si už dávno všiml seznamu odcizených hodinek, ale nečekal jsem, že tady na fóru někdo vědomě nosí kradené hodinky, ještě navíc, když ty je poznáš :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V té skupině co mám link v podpisu? Občas se tam taková tématicky zaměřená fotka objeví ale nevybavuju si to. Ono, když to autor smázne tak je to fuč. Tak to se nemůžu dočkat teda až orgáni zaklapnou spis. Taktéž, jako kolegovi přeji ať se najdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...