Přejít na obsah

Ukradené hodinky


Lookyn

Doporučené příspěvky

 

 

Ahoj všichni,ten zmrd mám být já. Hajzl ze Slovenska si myslí,že když uvidí fotku hodinek na internetu,tak jsou hned jeho kradený. Hodinky jsem koupil od kamaráda,kterej sbírá hodinky,on je koupil v Holandsku.  Ze slovákem jsem chtěl spolupracovat a pomoc mu. Ale asi jsem mu neodpověděl dost rychle a začal vyhrožovat policií a advokátem .... Jeho hodinky byly ukradeny v roce 2014,jak jsem později zjistil. Pán z Bratislavy si asi myslí,že když má prachy,tak si z něho všichni sednou na prdel. Kdyby nevyhrožoval,tak bych mu rád pomohl. Kontaktoval jsem kamaráda,co je koupil,on dohledával dál. Sice se mi vysmál,že jsem blbej,takových hodinek je spousty a prý je kupoval z hodinkářskýho fóra v Holandsku od prověřenýho prodejce,ale taky chtěl pomoci. Tak toto je z mé strany. O hodinky mi nejde ,klidně bych je oželel,kdyby nějak dokázal,že jsou jeho.Ale na někoho ,kdo se neumí chovat se fakt můžu vysrat.Hodinky byly na prodej nějaké dva měsíce , vystavené na Horlogeforum.nl. někdy v roce 2018/19  Hezký večer 

 

 

 
 
 
Upraveno uživatelem Standastanda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 150
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj ,právě,že na hodinkách nic není, prostě mě napadl, že jsou jeho. Kdyby tam bylo číslo nebo nějakej jasnej znak , tak držim hubu a pomáhám zuby nehty.... Na tom Horlogeforum byly za 285 euro, což je normální cena ,když nový jsou kolem 600-800..kámoš něco usmlouval ,ponosil a pak šly dál..prostě klasika

Upraveno uživatelem Standastanda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, nechcel som tu plevelit vlakno, ale vzhladom k urazkam na moju osobu prikladam kopiu komunikacie, nech si kazdy urobi obraz sam ...

Vyrobne cislo samozrejme sedi s tym ktore som mal...

su to hodinky za drobaky, vobec som nemal chut zase sa zase natahovat s vysetrovatelmi, ale boli sucastou zbierky vyrazne vyssej hodnoty, nielen financnej....

 

 

 

07AC569D-1C96-4CAF-91E1-D7A4872A8665.png

7F3724DF-4A5E-40D6-886B-2DD2B9E42FE9.png

15EB3A49-BB66-4F8B-839F-7432A71B80AE.png

09662984-F67E-40FB-B8FE-560E8F7AF0EB.png

4AF14E63-6010-4B9C-9DB1-F6FD1732681D.png

E52A5E3F-493E-496B-B427-741E937C60AA.png

6C3DC6D6-B71C-4EBE-9C03-913AA9C61D90.png

7F5FE4E2-8065-47C3-9F3E-A9755FFB7AB0.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Hodinky mam na 100% opoznane, maju poskodenia na lunete ktore som urobil ja. riesil s disti kupu novej lunety tesne pred kradezou. 

2. Neziadal som nic len detaily nakupu a informacie, ktore by som odovzdal vysetrovatelovi, kedze dane vlamanie policia riesila a dodnes nieje uzavrete.

3. Osobu “zmrda” som nemenoval. Ale hovori sa ze trafena hus zagaga.

4. Prajem vam aby ste si nikdy nemuseli opoznavat veci, ktore si k vam niekto prisiel zobrat. ( iste by ste poniektori boli vo svojich vyjadreniach zdrzanlivejsi)

prajem autorovi prispevku viac stastia pri hladani svojich ukradnutych kuskov a dalej tu nebudem reagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posílám foto poškozené lunety.Foto z min. roku.Nyní už jsou poškrábané a plné ťukanců.Poškození je nejspíš neviditelné ,já ho nenašel. Ale rád si necham poradit ,kde ho mám udělat,aby sedlo. Děkuji za porozumnění a Lookyne promiň za malinké přesměrování. Přeji ti ,ať ti to dobře dopadne.

IMG_20190921_162017.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Zmizík napsal:

Zatím mně to vychází tak, že Palo S. tady nadává Rytířoj do zmrdů a vyhrožoval mu ve zprávách policií za to, že spatřil na webu hodinky Zeno, který sou jeho, protože má krabičku. :eek:

No a pokud je Rytir skutecny ritir, tak to mohl vyresit (jako clen stejneho fora) elegantne, poskytnout hodinky (jako clenovi stejneho fora), ale namisto toho rytir nema cas resit osobni zalezitosti nekoho s takovym vykonstruovanym pripadem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli tohle téma jde odlehčit. (I když těžko získat nadhled, pokud se tě něco osobně dotýká, to je jasné, to člověk přestřelí jedna dvě, leč slovo zmrd bych si nechal v zásobě napozději, na toto už patrně není slušná odpověď....)

a zde: co by mi vadilo a muselo by z domu chcaje nechcaje)

comáte.jpg

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Standastanda napsal:

Posílám foto poškozené lunety.Foto z min. roku.Nyní už jsou poškrábané a plné ťukanců.Poškození je nejspíš neviditelné ,já ho nenašel. Ale rád si necham poradit ,kde ho mám udělat,aby sedlo. Děkuji za porozumnění a Lookyne promiň za malinké přesměrování. Přeji ti ,ať ti to dobře dopadne.

IMG_20190921_162017.jpg

A policajti už tě kontaktovali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím,

zkusím tenhle topic opět nasměrovat k původnímu tématu ;)

Policie se očividně činí! Jsem v kontaktu s vyšetřovatelem daného případu a ten mi dnes psal, že zajistily Porsche Design by IWC, tak doufám, že jsou na správné stopě a dobré zprávy budou přibývat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...