Přejít na obsah

Ukradené hodinky


Lookyn

Doporučené příspěvky

Částečná gratulace k PD by IWC ,těch se nezbavíš se tě držej (už mě jich přišlo líto a jsem tě chtěl oslovit estli neuděláme něákou směnu...) ,vodvezeš do Mostu že je nechceš a voni si pocestovali z ruky do ruky a vrátijou se aj s příběhem a návštěvou policejních a soudních inštancí...a doufejme že si to ti lumpové pěkně vodskáčou...at dopadne dobře i ten zbytek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 150
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, Lookyn napsal:

Zdravím,

zkusím tenhle topic opět nasměrovat k původnímu tématu ;)

Policie se očividně činí! Jsem v kontaktu s vyšetřovatelem daného případu a ten mi dnes psal, že zajistily Porsche Design by IWC, tak doufám, že jsou na správné stopě a dobré zprávy budou přibývat :)

Jsem rád, že jsi se po předchozím odpudivem offtopicu "kolegů" vrátil k tématu a držím palce 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 5 týdnech...

Po delší odmlce mám nové info od policie, tak se podělím i tady.

Ukázalo se, že jsem asi měl tak trochu štěstí v neštěstí, protože jeden z podezřelých (samozřejmě, že se nesmí říkat pachatel...) už měl dávno sedět v chládku, nicméně jak je v ČR dobrým zvykem, tak odsouzené pošleme od soudu v klidu domu a dáme jim termín nástupu do vězení...

Podezřelý asi nějak zapomněl, kdy se má do lochu hlásit a místo toho páchal ve velkém trestnou činnost.

Policii se ho podařilo chytit a zavřít, takže víc toho prozatím nestihne, ale samozřejmě využil svého práva nevypovídat a policie z něj zatím nic nedostala.

Vyšetřovatel mi říkal, že až mu sdělí všechna obvinění, tak by se mu mohl jazyk rozplést.

Poslední informace, kterou mám, je taková, že podezřelý není z Mostu, takže policie řeší, které oddělení se tím bude nadále zabývat a jediné prozatím vypátrané hodinky si tím pádem vyzvednout ještě nemůžu...

Díky všem za podporu, snad se to nakonec vše v dobré obrátí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, nakonec ti je vrátí, ale kdo by chtěl do sbírky kradené hodinky, že...

dá se to omluvit tím, že byly ukradené tobě, ale přeci jen... ;o)

 

(zlehčuju to, vím, ve skutečnosti fandím a kdyby se to mělo stát mě, nevím, co bych dělal,
kromě toho že bych se už na začátku patrně posr….)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Skutečné Vánoce se přiblížily rychlostí světla a já bohužel nemám žádné nové info... :(

Mohl bych tu poprosit, aby se mi do SZ ozval někdo znalý trestního práva apod.? Ideálně teda asi nějaký právník? Snad jich tu pár máme :)

Mám pár otázek a nejspíš se mi ohledně celého případu bude hodit mít někoho takříkajíc "od fochu" a až přijde na lámání chleba tak nespoléhat na státního zástupce (nebo jak to vlastně je... fakt vim prd, u soudu jsem nikdy nebyl - naštěstí...)

Jinak i nadále platí, že za jakékoli informace, které by mohly vést k nalezení hodinek se rád a štědře finančně odměním :newyear:

Díky za Váš čas a chronomagu za prostor :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,

po čase sem hodím nějaké info a opět prosbu ;)

Aktuální stav věcí se má tak, že jedu příští týden nahlédnout do spisu a při té příležitosti mi vrátí PD by IWC.

PČR si, pravděpodobně kvůli výši trestu pro "podezřelého", nechala udělat posudek na hodnotu hodinek a dle slov znalce je to cca 380k... což je mi teda samozřejmě úplně k ničemu, protože z něj nikdo nedostane ani halíř...

Dále mám od PČR info, že se tenhle ptáček krádežema a podvodama v podstatě živí, v rejstříku má asi 20 záznamů a poslední jeho 4 akce, které stihl spáchat než ho chytli a usadili za předchozí trestnou činnost, jsou v jeho podání asi za 1,5 mega...

Toliko k tomu, jak nám to tady v Republice krásně funguje a nikdo s tim očividně nic nezmůže nebo možná ani nechce...

A teď k mé prosbě :)

Zkusím to konkrétní motivací.

Za jakékoli informace vedoucí k nalezení a zajištění AP, GP, Zenith nebo Tissot odměním informátora částkou

10 000,- Kč !

Pokud by na to měl někdo čas a chuť a dokázal by mi dodat informace, které by vedly k nalezení a zajištění celé sbírky, tak zaokrouhlím odměnu na rovných 50 000,- Kč !

Pevně věřím a doufám, že je to dostatečná motivace!

Předem Vám všem děkuji za ochotu a přeji hezký den! :)

Upraveno uživatelem Lookyn
edit: formátování...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 9 minutami, pkd napsal:

Doufam, ze to pro tebe nakonec dopadne dobre..

Díky za podporu :notworthy: ale moc tomu nedávám... jediná šance je, že by hodinky někde vyplavaly... z "chudáka podezřelého" totiž nikdo nedostane ani korunu, maximálně pár let si posedí a vyrazí zase ojebávat, krást a celkově tak nějak "tvořit hodnoty" :frusty: :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlákno sleduji, jsem z toho smutný a držím ti palce, ale zároveň moc nevěřím tomu, že by se hodinky objevily v nějaké zastavárně nebo bazaru. Pokud se dostaly k někomu, kdo se v tom jen trošku vyzná, tak už jsou někde za hranicemi na Ukrajině, v Rusku apod. Takové zboží se oficiálními prodejními kanály nenabízí, to by ten zloděj/překupník musel být úplný idiot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 6. 2021 v 10:17, tombas napsal:

Vlákno sleduji, jsem z toho smutný a držím ti palce, ale zároveň moc nevěřím tomu, že by se hodinky objevily v nějaké zastavárně nebo bazaru. Pokud se dostaly k někomu, kdo se v tom jen trošku vyzná, tak už jsou někde za hranicemi na Ukrajině, v Rusku apod. Takové zboží se oficiálními prodejními kanály nenabízí, to by ten zloděj/překupník musel být úplný idiot.

Tak jasně, aby to sám dal na bazoš, to by byl asi vůl...

Spíš jsem myslel, že by je zastavárník/překupník/vykuk mohl prodat nějakému normálnímu člověku/sběrateli, který by je nějaký čas ponosil, zjistil, že to není jeho šálek kávy a zbavil se jich třeba do nějaké jiné zastavárny nebo někomu jinému, od něj se dostaly zase někam jinam... koneckonců i tohle fórum je důkazem, že cesty mnohých hodinek jsou často hodně zajímavé a můžou skončit prakticky kdekoli, tak se snažím pořád doufat a věřit, i když je to teda občas dost složitý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, feldkurat_Katz napsal:

Tohle je drsny vlakno🙀

Procital jsem ho jeste nez jsem si tu udelal registraci a ted vidim, ze posun bohuzel moc neni a nejspise ani nebude☹️ Kazdopadne bych se rad mylil a drzim palce👍

Ohledně vypátrání hodinek se dá posun vyjádřit 20% úspěšností (nalezeny 1 z 5), což je lepší než nic :)

Co se týče policie, tak po nahlédnutí do spisu musím říct, že odvedli kus dobré práce! Zajistili jedny hodinky a pachatele, což není zanedbatelné!

Teď by to bohužel chtělo nějaký zásadní posun v českých zákonech...

Například aby byl pachatel donucen splatit napáchanou škodu a ne že ho na chvilku posadíme do chládku (kde je stejně jako doma) a jakmile ho pustíme, tak se můžeme těšit na další práci pro policii, advokáty, soudy... a přibyde nám několik dalších nasraných okradených a podvedených lidí, kteří nechápou, že je celý systém postaven tak nějak na hlavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozřejmě náhrada způsobené škody v maximální možné míře, tedy i za cenu nucené práce odsouzeného, třeba v kamenolomu nebo uranovém dole, by měla být samozřejmostí, pokud nevlastní jiný majetek, který se dá exekučně zabavit a z jeho prodeje způsobenou škodu uhradit.

EDIT: ještě mě napadá, jestli jsi řádně a včas uplatnil svůj požadavek na náhradu škody, viz. např.

Podmínky přiznání nároku na náhradu škody v tres | epravo.cz

ale nejspíš jo, takže to neber v potaz. 

Upraveno uživatelem tombas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Lookyn napsal:

Ohledně vypátrání hodinek se dá posun vyjádřit 20% úspěšností (nalezeny 1 z 5), což je lepší než nic :)

Co se týče policie, tak po nahlédnutí do spisu musím říct, že odvedli kus dobré práce! Zajistili jedny hodinky a pachatele, což není zanedbatelné!

Teď by to bohužel chtělo nějaký zásadní posun v českých zákonech...

Například aby byl pachatel donucen splatit napáchanou škodu a ne že ho na chvilku posadíme do chládku (kde je stejně jako doma) a jakmile ho pustíme, tak se můžeme těšit na další práci pro policii, advokáty, soudy... a přibyde nám několik dalších nasraných okradených a podvedených lidí, kteří nechápou, že je celý systém postaven tak nějak na hlavu...

Které se tedy našly? Není -li to ještě policejně zakázáno vzhledem k blabla bla, jak oni mívají ve zvyku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...