Přejít na obsah

Nejlepší hodinky pro vojáka


reniwqwil5

Doporučené příspěvky

Můj přítel brzy ukončí svůj výcvik a kromě toho, že měl ve stejném týdnu narozeniny, bych mu rád dal něco užitečného, aby nahradil své staré poškrábané hodinky. Jsou nějaké modely hodinek oblíbené pro bojového vojáka (obrněného posádky)? Jaké funkce je třeba hledat? Vyhnout se?

Po rychlém vyhledávání na internetu jsem zjistil, že některé modely Casio G-shock a Timex nabízejí tyto funkce: digitální, podsvícení, chronometr, alarmy atd., Přičemž jsou cenově dostupné. Bylo by užitečné sledovat hodinky GPS (tj. Suunto)? Jakýkoli vstup by byl skvělý! Dík.

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Partnerovi, bigošovi, kup Garmin Fenix, to je teď hit. Pokud do něj nechceš investovat tolik peněz, tak kup jakékoliv g-shock (můj tip https://www.helveti.cz/casio-gw-m5610-1ber?gclid=Cj0KCQjw6uT4BRD5ARIsADwJQ1_Iku0xhtjXfikP91TYWxXX1rGJDY-zQIMCgn6Dyp_LY6BRDWPXvGcaAtMxEALw_wcB )

Voják chce odolné vodotěsné hodinky, které mu ukážou MGRS souřadnice (to gshock neumí) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ja nevim. 

Tenhle "clovek" ma zalozenych vice uctu. 

Napr. zde: 

Stejny styl. Blokovany nahled profilu.

To bude nejakej PC filuta, ktery hleda hejly. Ja bych mu neklikal na zadny jeho odkaz. Vzdy to zacina lamanou cestinou, potom dotaz zda jsou hodinky v jeho odkazu OK a skonci to napadenim tveho PC nebo founu. Pak bude pozadovat prasule za to, ze ti tve PC/foun odviruje. Mozna, ze jsem paranoidni, ale cuch na potize jeste mam. :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 23. 7. 2020 v 19:57, moco napsal:

Partnerovi, bigošovi, kup Garmin Fenix, to je teď hit. Pokud do něj nechceš investovat tolik peněz, tak kup jakékoliv g-shock (můj tip https://www.helveti.cz/casio-gw-m5610-1ber?gclid=Cj0KCQjw6uT4BRD5ARIsADwJQ1_Iku0xhtjXfikP91TYWxXX1rGJDY-zQIMCgn6Dyp_LY6BRDWPXvGcaAtMxEALw_wcB )

Voják chce odolné vodotěsné hodinky, které mu ukážou MGRS souřadnice (to gshock neumí) 

to je senza, bigošovi  :), ovšem bigoši 8015 Stříbro, to bylo něco, stačilo vidět ze stavby a měl člověk dost.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...