Přejít na obsah

DOXA SHARK CERAMICA LE


Doporučené příspěvky

před 15 minutami, Maxmillian napsal:

Tvl ty jsou pěkný! Kdy je budeš prodávat? 😉

Po obědě jsem je přivezl a nechal zkrátit tah 🙂 Ale znáš to. Nikdy neříkej nikdy 🙂 Kór tady 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, LovecK napsal:

No tak hlavně že máš radost... já mám Doxu spojenou trochu s něčím jiným, ale jsem holt konzerva. 100 lidí = 100 chutí... :)

To chápu. Já nemám k Doxe vztah zatím utvořen 🙂 Jednou tady na mě ty mé současné mrkly, jednou jsem je viděl na facebooku. Potom najednou v prodejním vlákně. A je to 🙂 Ale četl jsem si o starých Doxa a chápu Tvůj příspěvek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Daemonultimate napsal:

Dobrý fotky, jak akvárko se žralokem na ruce. Koukal jsem po nich dlouho, ale nikdy se nerouzhoupal. Takže gratuluju. Vlnky na cifr, keramicka luneta, velikost, pěkná barevná kombinace, nemám jedinej problém ;)

Diky za reakci! Moje rozhoupani se proběhlo minutu po umisteni inzeratu, aniz bych si o nich neco precetl. Pouze na me dvakrat vykoukly tady a jednou na fb, a moc se mi libily. Ani jsem neznal jejich velikost. Jsem magor, no. Ale soude dle vasich reakci jsem udelal dobre a muzu klidne spat 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, no problemo, pochopil jsem 🙂

Jsem zatím nadšený. Velikost mi nedělá problém. Jsou skvělý po všech stránkách. Detail, originalita, dokonce začínám kousat i kyklopa :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Pivas napsal:

Taky se mi líbí,kdybys nebyl tak rychlý,asi bych je taky zkusil. Tak je užívej. :cheers:

Tos nemohl stihnout. Byl jsem dohodnut v téže minutě, ve které byl inzerát nahrán 🙂 Náhoda.

Jsi už třetí, který o ně projevil zájem. Třeba někdy v budoucnu napíšu. Měj se dobře! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...