Přejít na obsah

Datumovka na šesti - low cost tooly


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, Spongebob napsal:

PY026___73321.1592205738.jpg?c=2i to dynko me moc bavi...ja jsem takove "morak" mam i tattoo s morskou tematikou..morsky akva.. cili jak vidim v logu chobotnici, tak jsem chycenej :D

Chce to tyhle návaly chronobundu nechat uležet a ono se to vytříbí. Měl jsem jich několik s nakonec nic nekoupil - o penězích to není, spíš o pocitech. 
 

Uznávám ale, že tyhle jsou moc pěkné, dokonce to má i plné koncovky tahu a strojek s hackingem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Spongebob napsal:

jo jo ještě tomu chvilku dám... 😉

Use Coupon Code "VOYAGER" get 15% Off, just from 24-30 July.

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super je ze sa do europy objednava cez eu-verziu stranky, https://phoiboswatcheurope.com/

a teda bez cla a dalsich dani s rychlym dorucenim v ramci EU, len bacha, lebo v EU shope je ten strieborny uz asi len jeden kus ( ak das do kosika 2ks, uz vypisuje nemame-nevedeme)

nie som agent ktory tu tlaci obraty Phoibosu ;) len som sa raz davnejsie tak opalil ked som chcel objednat cierny Eagle Ray... a preslapoval som az bol out of stock...

 

Eagle_Gold_Black_1__58973.1535878937.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super.diky za info..musim to rozlousknout.. 

Co ta barva?? Modra nebo ta seda? Me se zdaj v te sede supr..ale modra je modra :)

malem to dopadlo uplne jinak.  A to ze jsem chtel vzit manzelce tyto krasky

https://phoiboswatcheurope.com/products/phoibos-sea-nymph-300m-lady-diver-watch-px021f-white.html

ale jsou vyprodany :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Spongebob napsal:

Ja mel ted minule modry zelvy STO, tak se do modre zas tak nezenu..a cerny mam ted Wardy.

Tak potom je to super volba. Ty modré STO jsem videl kdysi u jednoho servisaka v práci, co si je pořídil ke 30tinám a byly skvělé!!

Jinak nechápu, co mají všichni s těmi hnědými cifry, třeba i GS Seika teď, vypadá to jak hovno!

Upraveno uživatelem Pavel87
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...